Neznášam baby,ktoré sa vnucujú...čo s tým ?

Príspevok v téme: Neznášam baby,ktoré sa vnucujú...čo s tým ?
peterek

Ahojte,
chcel by som si najst slusne dievca na trvalejsi vztah,no aj keby som lampasom hladal,taku asi nenajdem.Ked sa aj s nejakou zoznamim a dohodnem si s nou dalsie stretko,tak dostavam navrhy typu mam volny byt,nasi nie su doma,alebo chce hned pusu a podobne kraviny a ja hned stracam zaujem. Otravuje ma, ked mi stale vyvolavaju a vypisuju ako na mna myslia a ci mam cas ist tam alebo tam. Ja mam predstavu o svojej buducej laske asi taku, ze ja ju budem dobyjat a tuzit po nej,ale doteraz kazda sa mi nuka hotova na tanier.Ved kto to kedy videl,aby pasca nahanala mys?

cajik

Adamkrt - Tak ked si ludia hladaju partnerov na pokeci a na diskotekach tak to potom tak dopadne. Viem ze su aj vynimky ked niekto nasiel zivotneho partnera na nete,ale ako vravim,su to skor vynimky.. A diskoteky,to je podla mna jedna velka kurviaren :) s prepacenim.
A este to dopadne zle ked chce baba "šracka",tzn napohlad chlapa ktoreho chce kazda- ti su vacsinou najvacsi zaletnici. A naopak,ked nagelikovany typek chce nejaku sexicu ktoru spoznal na diskoteke ked sa opili a bozkavali,tak aky to potom moze byt z toho vztah ?
Pardon peterek nehovorim o tebe. Ja len ze su aj taki ludia :)

regyna

Prečo ja nemôžem natrafiť na niekoho ako Peterek (pravda ak si o sebe navymýšľa), ale stretávam len magorov, ktorí chcú len jedno.....Peterek asi hľadáš na nesrávnych miestach

cajik

Boze,ten chalan sa vobec nevychvaluje.Len ma problem najst niekoho normalneho,co sa mu vobec necudujem,lebo si vo vseobecnosti myslim ze najst "normalneho" partnera je dnes tazke.a nehovorim len o babach,plati to aj na chalanov.
Peterek,kde sa s tymi babami spoznavas ?? Lebo to je dost podstatna informacia:)

barbie23

hmhmhm
ake temy by sa podla teba mali na tomto fore riesit? Nejake o nekonecnosti vesmiru :-)? Vsak hod ty nieco duchaplne do placu.

anjelik9

inak mne sa tiež dosť veľa chalanov sťažuje ako ich baby otravujú na fon net ake fotky im posielaju a že čo by s nimi robili a nemôžu sa ich zbaviť že oni take baby nechcu že oni chcu taku slušnu uplny opak tej čo sa na nich prisala =´)

hmhmhm

Boze, to su temy v poslednom case...Co akoze chces aby sa tu vyriesilo? Snad nechces povedat ze kazda baba s ktorou si zacal bola takato...Ked hej, tak si ich mal bud dve alebo hladas tym lampasom na uplne zlych miestach...Je tolko slusnych a normalnych dievcat, ze asi potom nie je nieco v poriadku s tebou. Lebo tie ktorym ide len o jedno vacsinou spoznas na prvy pohlad podla spravania. Proste hladaj, nechapem co riesis.