Neznášam baby,ktoré sa vnucujú...čo s tým ?

Príspevok v téme: Neznášam baby,ktoré sa vnucujú...čo s tým ?
peterek

Ahojte,
chcel by som si najst slusne dievca na trvalejsi vztah,no aj keby som lampasom hladal,taku asi nenajdem.Ked sa aj s nejakou zoznamim a dohodnem si s nou dalsie stretko,tak dostavam navrhy typu mam volny byt,nasi nie su doma,alebo chce hned pusu a podobne kraviny a ja hned stracam zaujem. Otravuje ma, ked mi stale vyvolavaju a vypisuju ako na mna myslia a ci mam cas ist tam alebo tam. Ja mam predstavu o svojej buducej laske asi taku, ze ja ju budem dobyjat a tuzit po nej,ale doteraz kazda sa mi nuka hotova na tanier.Ved kto to kedy videl,aby pasca nahanala mys?

jajka001_

zeny maju nizsie platy ako muzi za tu istu pracu
nedostavaju take pracovne ponuky ako muzi - na veduce miesta stale prefereju muzov. je to aj tym ze zeny nie su take priebojne, a maju na krku aj starostlivost o rodinu, deti, domacnost, manzela
takze zarabaju menej
maloktora zena je sebestacna
muzi ktori sa rozvedu, zabudnu na svoje deti a neplatia ani pridavky
nevraviac o muzoch ktori tyraju svoje zeny
vidis len negativnu stranku zien
zena ocakava od muza
- zabezpecenie po materialnej stranke - pretoze nema take moznosti vdaka vyssie opisanym obmedzeniam,
- zaujem, pokec - to muzi neznasaju
- ze sa im postaraju o volny cas, o zabavu - co muzi tiez vacsinou neznasaju, a obzvlast s dlhorocnou partnerkou, ktora uz nevyzera dost vhodne aby sa nou mohol chvalit
- ze sa o nu postara ked bude chora, nevladna - dovtedy zabezpecuje starostlivost o domacnost, co vsetko to obnasa, to muzi nemaju ani predstavu
- o muzov sa treba starat ako o male deti. ked napriklad ochorie zena, len minimalne percento muzov je schopne postarat sa o deti, domacnost, manzelku, a pritom chodit do prace. pritom zeny to robia stale, cely zivot.

zeny tuzia po laske a uznani

a ano su samozrejme aj tie co muzov zneuzivaju. ale tak naco sa nechas? kvoli comu platis nejakej zene za spolocnost? ked jej platis, tak je to biznis. je to obojstanna dohoda - ty platis, ona ti dava sex a dizajn, vhodny do spolocnosti. alebo platis len za tu spolocnost, co ti poskytuje. ze vobec je niekto s tebou. ked sa budes chovat inak k zenam, tak sa najdu aj take, co budu s tebou dobrovolne a radi.

este ma zaujali tie pridavky na deti - ze odvody zamestnanych - ved ked pracuje tak preco ta to trapi? pracuje takisto ako ty. mozno aj viac. a pridavky na deti dostavaju rodicia, ci muz alebo zena, to je na dohode.ten kto sa stara.

a kedysi muzi boli muzmi, to je fakt, stavali domy, bojovali, bili sa o zivot, tazko pracovali. dnes sedia za pc, rovnako ako zeny :) preco vyzaduju starostlivost?

radca

jajka,

to je zaujimava otazka. Ja myslim, ze odpoved na nu je celkom jednoducha. Jednoducho sa nepotrebuju. Zene staci mat pobliz nejaky obchod, kde si vsetko kupi, co potrebuje. V minulosti to tak nebolo. Ak sa chcela najest a kde byvat, tak na to potrebovala chlapa. Dneska dom postavi firma a jedlo sa da kupit v hypermarkete, Muzovi naoplatku stacilo to, ak mal ciste veci na prezlecenie a trochu poupratovane. Vobec neexistoval socialny system, na ktory neboli peniaze, pretoze sa vsetko robilo manualnou pracou, ktora nebola taka efektivna, ako dneska. Dneska zena dostane pridavky na deti a ani sa nezaujima o to, ze ich treba nejako zarobit (odvody zamestnanych). Proste to berie, ako samozrejmost.

radca

Zeny nemaju v povahe sa vnucovat. Radsej vymyslaju vselijake nenapadne sposoby, aby si ich niekto vsimol. Vacsinou su take nenapadne, ze si ich nevsimne vobec nikto. Otazka je tiez preco si dneska zeny muzov vobec nevazia, tak, ako to bolo v minulosti.

AdamKrt

kvetka16: co by si chcela v tomto veku od ludi v puberte, kde plieskaju hormony o 106 ? Snad si nemyslis, ze v 16tich najdes vazny a trvaly vztah s niekym ?

mellinda

Tento tvoj prispevok by si mali povinne precitat vsetky zeny, ktore takto zmyslaju. Viem, ze ich je strasne vela, a asi jedine, co im pomoze, aby sa spravali inak je, ze ich parkrat chlapi po takomto spravani odkopnu. Ved si aj tu na zdravi staci precitat par prispevkov bab, ktore maju problem, ze si ich partneri prestali vazit. Preco asi?

AdamKrt

jajka001_: hehe, ze co ho bavi. Tak to najst zenu, ktoru bavia pocitace, ci pocitacove siete, tak to je ako hladat ihlu v kope sena :)

Pripadne druha zaluba - varenie, toho sa chce zas vela zien zbavit a nepovazuju to za zalubu. No a vonku spolocne sa varit neda. Take restauracie typu urob si sam, nepoznam :)