Neznášam baby,ktoré sa vnucujú...čo s tým ?

Príspevok v téme: Neznášam baby,ktoré sa vnucujú...čo s tým ?
peterek

Ahojte,
chcel by som si najst slusne dievca na trvalejsi vztah,no aj keby som lampasom hladal,taku asi nenajdem.Ked sa aj s nejakou zoznamim a dohodnem si s nou dalsie stretko,tak dostavam navrhy typu mam volny byt,nasi nie su doma,alebo chce hned pusu a podobne kraviny a ja hned stracam zaujem. Otravuje ma, ked mi stale vyvolavaju a vypisuju ako na mna myslia a ci mam cas ist tam alebo tam. Ja mam predstavu o svojej buducej laske asi taku, ze ja ju budem dobyjat a tuzit po nej,ale doteraz kazda sa mi nuka hotova na tanier.Ved kto to kedy videl,aby pasca nahanala mys?

nia555

a si pekny chlapec? asi hej ked maju o teba zaujem... ale niektore su take ktorym sa pacis chcuu ta a urbia preto vsteko no oni nevadia ze kvoli tomu o nich stratiis zaujem ale je mnoho dievcat co by mali o teba maly zaujem a musel by si o ne bojovat taze tak..

radca

jajka,

ja to vidim aj tu na fore. Vy proste pozerate velmi vela telenoviel, kde sa ludia zaoberaju len svojimi pocitmi a nic ine neriesia. Bolo by sice pekne sa v podnikoch pozerat na manazerky so super postavou, ktore 100% casu stravia skraslovanim a premyslanim o svojich pocitoch, ale obavam sa ,ze tie podniky by asi velmi dobre nefungovali.

katty192

no, a že sú sprosté, a môžu byť aj viac, (chápeš, nepoznajú leva a dalších levov, lev ako lev) také si nevykrikujú??? tak sú to chuderky a aj tak im to nepomôže:D

AdamKrt

jajka001_Dnes 22:31 - tomu ja hovorim dzentlmen.

A co myslis tym "bude za nu bojovat" ? Ze pojde do ringu boxovat a ona si nanho vsadi, aby mohla kasirovat zisk ? :)))

jajka001_

ok tak este raz vysvetlim - bojovnik nie v tom zmysle, ze zabijak, ale ze bude za nu bojovat, postara sa , nenecha ju v stichu.