Potrebujem si len vyliat srdiecko, utesit, podporit...:,(

Príspevok v téme: Potrebujem si len vyliat srdiecko, utesit, podporit...:,(
poliewoocka

Ani neviem,co mam pisat..je mi strasne smutno, moja jedina Laska uz isiel do BA, ja zajtra cestujem do Prahy..strasne tazko sa nam luci vzdy, aj ked som bola minuly tyzden na stvordnovom sustredeni..ked som prichadzala vlakom domov,ON ma cakal na stanici..rozplakala som sa od stastia..strasne velmi ho lubim, MILUJEM. Viac,ako svoj zivot..on je ten pravy..s nim chcem zit,za neho sa chcem vydat..byt jedine spolu..nechcem byt s nikym inym..aj on to tak citi a miluje ma..najviac na svete..ziadna dialka nas od seba neodluci. Viem,ze uz ineho milovat nebudem.Spoznala a spoznavam kopu inych ludi,ale nik mi nedava a nik ma tak nechape ako ON. Budem chodit domov kazdy tyzden..vlaky mam zadarmo, a niekedy pojdem aj do BA a budeme spolu cely vikend:)) je to uzasny pocit,ked viete,ze na vas niekto caka..ze zije len a jedine pre vas..NASA LASKA..taka silna..vyska prejde. Ved predsa musime mat nejake vzdelanie,aby nam bolo co najlepsie:) dialka nasu Lasku len posilni..budeme spolu navdy,len TY a JA..MILUJEM TA

masasko

poliewocka
My s priateľom sme spolu cez 4roky. Tiež sme prežilo obdobie odlučenia, asi po roku chodenia odišiel do Anglicka, hnevala som sa, plakala, smutila, čakala,.. Ale už je to skoro 2 roky ako je späť doma, teraz pracuje po celom Slovensku a vidime sa každych 8-9 dní a je to v pohode, sme si vzácnejší a berieme to s rezervou, že nie sme stále spolu, veď život nie je vždy ideálny. A nie je to take hrozné aspoň sa na seba potom tešíme a užívame si jeden druhého...
Neboj, zvládneš to. Mate sa radi a to odlúčenie nie je take dlhe. Tak drzim palčeky :)

mimkackaaaaa

neviem ci je nas viac,ale ja som na chlapov taka zatrpknuta,mne moj ex velmi ublizil a odvtedyakoby mi vyoperovali city.mam priatela,ale nedokazem povedat,ze ho lubim lebo ho nelubim a uz nikdy lubit nebudem,nechcem...neviem si predstavit,zeby som zase mala zazit to co pri ex..velmi som ho lubila,a sklamal ma....a prave preto neviem pochopit take co tu citam...

ellie

Poliewooocka aj mne bolo kolkokrat do placu, neraz som sa aj ja rozplakala, ked sme boli daleko od seba, ale postupne to preslo, neboj, aj ty si zvyknes, budete si vzacnejsi. A okrem toto toto je mozno ista forma skusky, ci vas vztah vydrzi aj odlucenie. Nas zatial vydrzal a verim, ze aj vydrzi, dufam, ze aj ten tvoj vydrzi a aj vztahy vas vsetkych :)

lucyy

alzbee:
noo ved aj nasi boli na manzelskych ale to uz boli manzelia...tAK preto sa pytam...no to by bolo fajn...lebo mne isto ziadny studentsky zivot chybat nebude...teda jasne ze sa budeme chodit bavit do mesta alebo tak...ale ako mi vsetci hovoria, ze sa viazem moc skoro a ze si neuzijem ten studentsky zivot, tak myslim ze sa zaobidem aj bez neho :)

zdenulka

akurat sme sa o tom rozpravali ...ze co by sme robili keby jeden z nas musel odist do ineho mesta..radsej by sme sa vzdali nejakeho sna alebo ho nhradili inym..nemohli by sme byt od seba..