Intimnr gely

Príspevok v téme: Intimnr gely
vika

Prosim poradte mi , ak mate skusenosti...pred dvoma tyzdnami som zacala mat problemy so svrbenim a palenim atakisto bielym hrudkovitym vytokom, gynekolog mi zobral vyter, ktoreho vysledok este neviem, ale povedal ze by to nemala byt infekcia, tak mi zatial dal uzivat Gynoflor, posvove tablety s Lactobacilom, tie vsak nejak nezlepsili situaciu a navyse som po ich vybrati ochorela, mam anginu, tak beriem antibiotika a tie asi situacii velmi nepomozu, .Chcem sa ale opytat ci neviete poradit co s tyka intimneho gelu pre zeny, ktory by bol vhodny pre mna v tychto problemoch, nieco takisto jemne a s protiplesnovymi a antibakterialnymi ucinkami, co normalizuje to prostredie . Nayvse kojim, tak neviem ktory pripravok , intimny gel je pre mna vhodny. Prosim poradte mi. Dakujem

lenka8

Lactacyt je osvedčený, dá sa kúpiť ako gel aj vlhčené obrúsky. stojí okolo 100 Sk a dá sa kúpiť aj v drogérii.

silence

Ja som pouzivala tiez Gynoflor, ale ja som s nim bola nad mieru spokojna. Inak nazory na intimne gely sa roznia. Pretoze narusaju ph pokozky a zmyvaju tzv. dobre bakterie a kysle prostredie v posve. Takze to je vec nazoru. Skor sa odporuca umyvat si intimne miesta casto a len cistou vodou. No ako uz tu bol spomenuty tee trea olej-velmi dobra vec na kazdu nerest :) tak skus to. Vela stastia!

liva50

Používaj denne Lactacyd na umývanie a ako doplnok je ozaj výborný gel s Thea tree(z lekárne stojí 207.-)-pár sekúnd trošku štípe(niečo ako slabý mentol)-ale výborne dezinfikuje aj prekrvuje-je to v pohode

tea

Sús gel na intimnu hygienu s obsahom cajovnika (tea tree oil. Mozes si tea tree oil kupit aj v lekarni a pouzivat ho do kupela, ma dezinfekcne, protiplesnove a protizapalove ucinky.

kajik

prosim poradte mi liecila som sa na ureaplazmu s ATB. Vytok zmizol ale nutkanie na mocenie stale pokracuje. Co mam robit? uz som z toho zufala.

vika

ja som tiez mala z hypermarketu nejaky lacny a potom som mala problemy takisto, ale ked som hp vysadila, bolo dobre
Asi najlepsi bude Lactacyd...zatial to tak vyzera:)Dakujem za rady

liluska

Ja som pouzivala intimny gel ale je dobre kupovat si ich v lekarni. Ja som si ho kupila v Avone a mala som problemy ako svrbenie, palenie a tak ale ked som si kupila v lekarni tak som bola spokojna

vika

Zatial dakujem za rady....napiste, ci ste skusila niektora Chilly Intima, pocula som ze ma antibkterialne a protiplesnove zlozky...ked si dobre pamatam, a same dobre ucinky...alebo aj nejaku inu znacku...hlavne nieco s takymito ucinkami

vika

Lactacyd....to som uz pocula nieco o tom...a ten praslickovy caj skusim, len dufam ze ho mozem pit, ked kojim...
Syma....Aok..to je antialergicka znacka kozmetiky?