Intimnr gely

Príspevok v téme: Intimnr gely
vika

Prosim poradte mi , ak mate skusenosti...pred dvoma tyzdnami som zacala mat problemy so svrbenim a palenim atakisto bielym hrudkovitym vytokom, gynekolog mi zobral vyter, ktoreho vysledok este neviem, ale povedal ze by to nemala byt infekcia, tak mi zatial dal uzivat Gynoflor, posvove tablety s Lactobacilom, tie vsak nejak nezlepsili situaciu a navyse som po ich vybrati ochorela, mam anginu, tak beriem antibiotika a tie asi situacii velmi nepomozu, .Chcem sa ale opytat ci neviete poradit co s tyka intimneho gelu pre zeny, ktory by bol vhodny pre mna v tychto problemoch, nieco takisto jemne a s protiplesnovymi a antibakterialnymi ucinkami, co normalizuje to prostredie . Nayvse kojim, tak neviem ktory pripravok , intimny gel je pre mna vhodny. Prosim poradte mi. Dakujem

saforelle

naozaj sa nazory na intimne gely roznia, mne osobne gynekologicka odporucila to nepouzivat pretoze to narusuje ,,, ako uz bolo pisane, najlepsie je vraj s cistou vodou, a este sa tu pisalo o nejakom octovom kupeli vyskusala som a celkom no co ja viem zatial len 2 x ale tak uvidime,

dada

emma1 ja mám pocit, že je to Canesten krém, oni teraz vyrobili nejaké nové krémy na tieto problémy, skús sa informovať niečo viac o tejto značke

emma1

ja osobne mám veľmi dobré skúsenosti takmer so všetkými intímnymi prípravkami ktoré sú u nás na trhu, osobne viac používam zn. Nivea a v poslednom čase TantumRosa - ktorá slúži aj na vyplachovanie v prípadoch zápalov alebo iba svrbenia. môžem vrelo odporúčať.
chcela by som poprosiť o informáciu o intímnou hydratačnom kréme, o ktorom som čítala v akomsi ženskom časopise, neviem ale značku, ani v lekárňach o ňom ešte nepočuli....ak má niekto informácie bola by som povďačná

xyz

odkaz pre viku : Chilli Intima je perfektný, podľa mňa je lepší ako Lactacyd, mne pomáha aj pri akútnych stavoch svrbenia, po umytí má chladivý účinok, mám pocit že je ale drahší a dá sa kúpiť len v lekárni.

ann666

Ahojte.ja mam osvedceny gel Lactacyd,ale ked to uz silno prepukne tak najlepsi je Femigel.tiez obsahuje tea tree.da sa kupit v lekarni a stoji okolo 170 SK.