Skoncila sa nadherna etapa-VZTAH . Ako dalej??

Príspevok v téme: Skoncila sa nadherna etapa-VZTAH . Ako dalej??
Simona99020

Casto nanho myslim ... velmi velmi casto . Chyba mi to ked sme si spolu pisali dokekonecna sa rozpravali ........ Bol ako moje JA len v muzskom podani . Bolo to krasne..CAsto myslim na to co asi teraz robi .. na co mysli. Sme dobri kamarati nadalej , hoci on ma uz dievca je to strasne tazke na rozpisovanie a hlavne je to nadlho celeee. Je uzasne mat niekoho o kom viete ze vas MILUJE. Mam slzy v ociach ked spominam na to vsetko . Keby to tak dokazem vratit spat.. Vela veci by som dnes riesila inak . Je mi to tak luto .
NAozaj mam verit, ze niekto v mojom zivote bude este taky ako bol ON??? Da sa to ???? Mne sa tomu fakt nechce verit.... o par mesiacov mam 19.

Simona99020

Simona99020
pokial niekoho mas vsetko je zrazu take... ine. Niieco sa ti nepodari si smutna ale povies si .. no a co ?? Ved je tu ON .. Ked to skonci zrazu netusis ako dalej .. zabija ta ta strasna samota , tvaris sa ze si fajn ale vobec to tak nie je. Chybaju ti tie casy tak sialene ti chybaju ... KEd tvoj zivot mal iny zmysel ako teraz . Skussas zabudnut, myslis ze si uz z toho vonku . Ale zrazu to do tvojejduse tak kruto udrie. A ty mas chut.. kricat , plakat ... prosim osud aby to vrati ll .. :(( No to nejde.... NIKDY sa to nevrati !!! NIKDY..

rony26

ako myslis, ale vies co sa hovori, z kamaratstva moze vzniknut laska, ale z lasky kamaratstvo velmi tazko...ja na to nie som asi dost silny, stale by som zil v iluzii, ze sa moze este nieco zmenit a stale by som na nu myslel...a ja citim, ze na nu musim prestat mysliet, nie zabudnut, lebo to sa neda, len nemysliet stale, lebo ma to den po dni ubija

Simona99020

nie nie pre mna to je lepsie.. nechcem ho nacisto vytrhnut zo svojho zivota to nie. Potrebujem ho obcas pocut vidiet.. Aj ked uz len ako KAMARATA. A chce to aj on ... budeme fungovat .. ako kamarati .

rony26

ale pises, ze ste dobri kamarati nadalej...nerobis si to takto este tazsim?...ja som prave v situacii kedy riesim ci sa hrat na kamaratstvo alebo s nou prerusit kontakt...ako pisem, bola by to len hra na kamaratstvo, nie skutocne kamaratstvo, pretoze v mojich ociach je stale nieco viac a neviem ci by som tak dokazal fungovat

Simona99020

Presne rony si na tom tak ako ja.. JA sa sopiham uz len na VS ze tam stretnem niekoho noveho ... Aj ked... bude to strasne tazke. Lebo ON bol iny, bol vynimocny.... a pre mna vzdy bude :(( Vzdy...

rony26

ako keby som cital o sebe...tiez som si prezil nieco nenormalne krasne, skoncilo to vsak, no ja doteraz pocujem ako sa smeje, vidim ju vsade kam sa pozriem...bohuzial akokolvek by som chcel zabudnut tak to nejde, z myslienok sa stavaju slzy a zo slz more, more, v ktorom sa kazdy den topim a dufam, ze ma z neho niekto vytiahne...tiez si neviem predstavit, ze pride niekto, kto by pre mna znamenal tolko co ona...ale nezostava mi nic ine len verit, ze raz stretnem dievca, s ktorym prezijem nieco podobne krasne a silne...keby som tomu neveril, tak by som uz nemal preco zit, lebo s nou som zistil co je skutocnym zmyslom zivota a co robi cloveka stastnym...

drobeeec

čas.nie fííha až ma zmrazilo ked si napísala že ešte aj po tolkých rokoch odlúčenia ho ľúbiš...zrejme čas u každého nezaberá a nelieči všetko...no každopádne ti držím palce aby si bola šťastná