Skoncila sa nadherna etapa-VZTAH . Ako dalej??

Príspevok v téme: Skoncila sa nadherna etapa-VZTAH . Ako dalej??
Simona99020

Casto nanho myslim ... velmi velmi casto . Chyba mi to ked sme si spolu pisali dokekonecna sa rozpravali ........ Bol ako moje JA len v muzskom podani . Bolo to krasne..CAsto myslim na to co asi teraz robi .. na co mysli. Sme dobri kamarati nadalej , hoci on ma uz dievca je to strasne tazke na rozpisovanie a hlavne je to nadlho celeee. Je uzasne mat niekoho o kom viete ze vas MILUJE. Mam slzy v ociach ked spominam na to vsetko . Keby to tak dokazem vratit spat.. Vela veci by som dnes riesila inak . Je mi to tak luto .
NAozaj mam verit, ze niekto v mojom zivote bude este taky ako bol ON??? Da sa to ???? Mne sa tomu fakt nechce verit.... o par mesiacov mam 19.

čas.nie

Simona99020 : mam 36 rokov. zili sme spolu od mojich 19 rokoch. rozisli sme sa kvoli inej zene. bol to jeho ulet, ziadna laska, lenze ja netolerujem neveru v akejkolvek podobe.
no s odstupom casu, "keby" sa to dalo vratit spät, tak by som mu odpustila, ale...
zial, este som nestretla nikoho podobneho. pre mna bol ON to prave orechove.

Simona99020

čas.nie a vy ste sa preco rozisli? nikdy sa uz neobjavil nikto kto by sa mu rovnal alebo niekto kto by mu bol tak velmi podobny?? ako vies zit s tym ze.. je to vsetko tak ako to je. vobec to cas nezmiernil?? kolko mas inak rokov? ak sa mozem spytat teda..

čas.nie

Simona99020 : zrejme Ti vela ludi povie, ze to chce cas...
aj mne to hovorili. zila som so svojou jedinou laskou 9 rokov, potom nastal rozchod.
sme uz 8 rokov bez seba, tiez sa obcas stretneme, ale milujem ho stale rovnako a neviem uz nikoho tak milovat.
som sama a na ineho muza nemam ani pomyslenia. on ma priatelku, ale neziju spolu, no predsa nie je so mnou!! a to velmi boli...

Simona99020

Vies bolo to hlavne kvoli dialke.. Neskutocne malo sme boli spolu . Ale ked sme sa stretli tak sme sa nevedeli prestat rozpravat .. Strasne mi chyba vsetko , tie casy,. Bolo to tazke a nezvladli sme to .. Proste ak nemozes byt hoci kedy s niekym koho mas tak strasne rad , na koho myslis cele dni , na toho kto ti dava silu zit... A zrazu je KONIEC.. A zrazu si znova sama, citis hroznu bolest , nepomaha ani vyplakat sa , citis ho , nevies ho dostat z hlavy darmo si povies ze pride lepsi... Neda sa to .. Ja neviem len tak hoci komu otvorit svoje srdce...

drobeeec

verím ti, úplne si viem predsatviť ako sa cítiš :-( ťažko sa v takýchto situáciach radí, lebo fakt jediné čo pomôže je čas-viem otrepané...ked píšeš že ste si tak rozumeli tak prečo to skončilo?

Simona99020

Ahoj, noo je to asi mesiac co viem ze uuz je tam niekto viac.. ako len ja . Ale ja sa skutocne nemam pravo nanho hnevat verte mi .. No sialene to boli ... KEd viem ze uz nepatri MNE .