Kondomy velke balenie

Príspevok v téme: Kondomy velke balenie
orchid

ahojte viete mi poradit kondomy, ktore sa predavaju vo vacsich baleniach teda nie iba tri kusy?viem ze su durexy asi po 12 kusov, ale ci su aj nejake ine tak neviem...predsa len je to ekonomickejsie balenie, ale napr. tie durey su zo vsetkych snat najdrahsie, aj ked neviem. mozete pridat aj ceny tych baleni.diky moc

AdamKrt

Lenze to, ze to niekomu funguje dobre, nemusi znamenat, ze inemu paru to bude fungovat rovnako. Napr. rozne zeny samotne rozne lubrikuju, moze byt mensia posva, ci vacsi penis, vacsi pritlak, intenzivnejsie pohyby.

Proste ten Pharmatex vysche do 30 minut a potom uz radsej ovlazim kondom vo vode, inac sa to zvykne trhat. Najcastejsie sa to vsak trhalo pri intenzivnejsom milovani zo zadu, pri lepsom prirazani.

sim

tiez sa priklanam k nazoru, ze to nie je len chyba kondomov, ked praskaju, pripadne treba lubrikovat, rovnako mam skusenosti s intenzivnym niekolko hodinovym milovanim a nestalo sa, aby kondom praskol, pripadne bolo nutne dodatocne vobec lubrikovat a este, ak sa pouziva aj pharmatex.

AdamKrt

No to bude zaleziat, ako intenzivne clovek sa miluje, ale aj od dlzky styku. Napr. s priatelkou sme mavali milovanie casto aj par hodin.

Vsetky kondomy po par desiatkach minut /aj napr. Primeros XX lubricated - extra lubrikovany/ boli suche. Kupil som aj lubrikacny gel na vodnej baze a tiez to za chvilu bolo suche. Ale ked pouzivame Pharmatex, tak ten gel uz radsej nepozivam. Pharmatex je sam dost mastny, ale kazde mazadlo vplyvom trenia a tepla vyschne a nieto este, ked ho clovek vytahuje von a dnu.

carny

j ale to uz je chyba pouzivania a nie kondomu. Precitaj si navod ako spravne pouzit kondom. Partnerka nesmie byt sucha. Musis pouzivat dobry lubrikacny, napr na Primeros navode to najdes, ze odporucaju samozrejme Primeros lubrikacny ku primeros kondomu, podstate je vlhkost.. skuste akciovy -odkaz odstránený- to nie je zla cena a hadam ti praskne 1/5000

AdamKrt

Zbytocne to neni. Kondom prasknut moze. V minulosti praskali dost kondomy aj pri pouziti Pharmatexu s kondomom, aj ked som pouzival krem. Ono, krem je sice tak s ucinnostou na 10 hodin, ale pri styku to tak do 30 minut /ci aj skor/ vyschne, kondom uz je suchy a praskne. Tak to robim teraz tak, ze navleceny kondom este obcas ovlazim vo vode a uz nepraskaju.

Ten Pharmatex je tam vlastne ako doplnok kondomu, keby sa kondom pretrhol, nech si priatelka nemusi davat to hormonalne svinstvo - PO tabletku.

Pokial som nenapacal kondomy, tak som mal kludne za vikend spotrebu cca 14 kondomov /s castym praskanim/. Teraz len take 2-3. :)

A praskali ako Durex, tak Primerosy atd...