Kondomy velke balenie

Príspevok v téme: Kondomy velke balenie
orchid

ahojte viete mi poradit kondomy, ktore sa predavaju vo vacsich baleniach teda nie iba tri kusy?viem ze su durexy asi po 12 kusov, ale ci su aj nejake ine tak neviem...predsa len je to ekonomickejsie balenie, ale napr. tie durey su zo vsetkych snat najdrahsie, aj ked neviem. mozete pridat aj ceny tych baleni.diky moc

AdamKrt

No, neni CE, ako CE. Europske znacenie CE iba s malou upravou fontu vo vzdialenosti pismen pouzivaju aj v Cine a znaci China Export. Je tam iba jeden velmi malicky, nebadatelny rozdiel.

A co ma byt nechutne na tom, ze to vyrabaju z kaucuku a pouziju silikonovy olej? Podla toho co som vcital, tak vsetky dovazane kondomy do EU, musia splnat urcitu atestaciu.

carny

skus sa popytat na test. balicek na kondomshope.. v minulosti asi pred polrokom to ponukali, objednali sme si jeden a bol tam 1ks z uplne kazdeho kondomu.. myslim ze vtedy to bolo tak 34 druhov.. a vybrali sme si to co nam najviac sedelo velkostou a samozrejme spolahlivostou.. pracuju tam velmi ochotni ludia a vzdy mi radi poradili a zasielka nikdy neprisla neskor ako do 24hod

carny

Tu nejde ani tak o to ze to je vyrobene v cine ale o to, kto to vyraba, ako to vyraba a ako to testuje. Vies ze tvoje Carexy nemaju ani zakonom stanovene logo zdravotnickyhc potrieb CE? A davas to do partnerky a na seba..take svinstvo..
A dalsia vec je transport. Vykyvy teplot nicia latex. Predstav si ako to putuje z ciny... a ako z nemecka a ciech..

A jasne ze Bix nie je vyrabany v cechach, ale ukrajina,malajzia,taiwan. Sidlo je v cechach

AdamKrt

Primeros XXL som skusal, ale ten mi akosi nesadol. Sice sedel, ale trosicku viac sa zvliekal. Tych CAREXOV som pouzil omnoho viac, nez Primerosov a zatial problem nemam, takze nemam dovod menit. A ze je to Cina ? Neviem - BIXy, nie su ceske ? A keby aj Cina, tak co ? Dnes sa tam vyraba vsetko.

Naviac sa mi zdalo, ze Primerosy aj horsie pachli. Primeros by som pouzil, keby nebolo nic ine, ale inak ho nemam dovod kupovat. XX Lubrikovany ma sklamal.

carny

AdamKrt:Bix.... este horsia cina ako durex. Ver tomu ze viem o com hovorim, tvoje statistiky su zalozene cisto na nahode a na velkosti kondomu. Pouzi Primeros XXL. Carex? to iste co Bix. Hnusna nechutna cina este ovela horsia ako durex..

mal si len stastie+vyhodu vhodnejsej velkosti

AdamKrt

alzbee:

No, rychlovka bola par krat. Raz sa jej to celkom pozdavalo, druhy krat to len pretrpela. Potom boli este take polorychlovky, polopomalsie, to tiez nebolo zle.

Ale obaja sme sa zhodli na to, ze dlha predohra je dobra, lebo cloveka to poriadne rozparadi a ona pri to viac zvlhne a je viac potom citlivejsia a lepsie to preziva.

Posledna rychlovka - vraj ju to bolelo, ale nepovedala nic, az potom. Mna to zase mrzelo, ze nic nepovedala, lebo ked jej to bolo neprijemne, mne by to bolo neprijemne este viac. Chcem, aby jej bolo krasne. Pre mna to bolo tiez take nemastne-neslane. Clovek si to jednoducho moc neuzil.

carny:
mne sa osvedcili BIXy, ale pacili sa mi tiez aj CAREXY. Ked ich namacam, tak je v pohode. CAREX bez nejakej extra lubrikacie vydrzal celkom intezivny analny sex s priatelkou. Pacili sa mi aj Masculany. O Primerosoch som si myslel, ze su dobre, par som ich skusil, ale zdalo sa mi par krat, ze som bol taky stiahnuty, ze mi na penise navrela zila o velkosti 5 centu, ze som mal dojem, ze mi uz uz praskne. Par krat sa pretrhli tiez, takze nemam dovod ich nejak preferovat.

Zatial sa mi nepretrhol BIX, Masculan a vrubkovany CAREX. Carex klasik sa pretrhol. Ale uz pri tych dalsich som pouzival tusim namacanie vo vode, takze udaje mozu byt skreslene.

mary-anne:

zaciatok si vsimnem niekedy, ale ten koniec urcite, pretoze to uz je hlboka noc, vlastne novy den, ci cas skoro uz nad ranom :) Preto sa snazim casovat milovanie na skorsie, aby clovek tak neskoro nekoncil a stihol sa este aj vyspat.

Inak priatelka sa nema na co stazovat, pretoze sa sustredujem ma to, aby nemala jeden orgazmus, ale jeden za druhy, tretim, stvrtym, piatym, ze uz ich ani nepocita. Dojde to do takeho stadia, ze potom uz ona sama povie, ze mne chce urobit dobre a po case zas povie, ze ma toho dost, tak ja sa zas sustredim na seba a vtedy sa rychlo urobim.

carny

alzbee: ono je rozdiel sexovat 15 rokov a par rokov. Rychlovka ti pojde stale pomalsie.. hlavne s rovnakym partnerom .Ved uvidis

carny

samozrejme ze Durexy praskaju, ked su vyrobene v Cine. Tolko ludi ich kupuje len preto ze su drahe a zname. Vyroba jedneho kusu vyjde na cca 0.005 eurocenta vyrobcu, predava nad 50centov co je uzasne. Kondomy su biznis, aj ja raz taky chcem.
Ak chcete naozaj kvalitne kondomy pouzivajte Primerosy... Nemecko, EU... ZIADNA CINA