Prosim o radu ohladne posvy

Príspevok v téme: Prosim o radu ohladne posvy
mata9999

ahojte,
mam taky problem o ktorom uz dlhsie uvazujem. dole mi z posvy nieco trci, je to akoby nejaky kus koze alebo co. som este panna, bola som viackrat u gynekologa a aj ked som im povedala o vytoku, ani jeden z nich ma nevysetril co sa mi zda z ich strany nezodpovedne. s priatelom sme sex skusali uz viackrat a ani jeden raz sa do mna nemohol dostat aj ked sme skusali rozne polohy, bola som uvolnena, podotykam ze som z toho vobec nemala strach, raz sme skusali aj trochu alkoholu (nemyslim tym ze sme sa opili) ale proste trochu na uvolnenie,ze to mozno nieco spravi. davala som si pod zadok vankus. bolo to nieco hrozne, proste akoby som sa vobec nemohla ani trochu tam dole otvorit. mala som aj pocit ze mi to tam zavadza. preto sa chcem opytat ci ma niekto potuchy co by to mohlo byt, ci je to normalne. prosim o hlupe poznamky ma usetrite. vopred dakujem:)

Arietes

Hallo - skús ísť radšej na tú gyndu najprv a tam sa poraď s doktorom/kou či podstúpiť chirurgický zákrok.

Hallo

Ahojte, mam go tiez, ale na gyndu ist nechcem. Radsej si to dam vysetrit v nemocnici na chirurgii. Myslite, ze je to lepsi napad?..

Som Radca

mila Mata999
ak nisi spokojna so svojim gynekologon ,tak ho jednoducho vymen za ineho a neboj sa toho.maš pravo zmenit doktora.ak ta tvoj nevyšetri tak ako by mal,tak ho zmen.

karioll2

inac teraz som si spomenul,pisala tu jedna baba co mala skoliozu a myslela si,ze jej trci krcok von bola u gynekologa a vsetko bolo ok
ta tema sa volala vytrcajuci krcok na maternici ci tak nejak

aluska

mata no ja ti poviem ze ja takeho doktora nemam...mne zobral aj krv, aj odmeral tlak, aj vysetril rodidla pohmatom, aj vnutorne sono mi urobil aj mi prsia vysetril...a vsetko mi vysvetlil uplne do detailov...bola som tam vtedy minimalne hodinu...a to neni vobec sukromnik a neplatila som ani korunu! velmi zalezi na koho natrafis..a ja som mala stastie ze mam takeho doktora ako mam..takze tak

mata9999

katka1111

viesco takto na dotyk nie. ale mam pocit ze to tam nepatri alebo ze mi to tam proste zavadza, hlavne pri tom pokusani sa o sex

mata9999

aluska

ja som mu to vravela ze je hrudkovity, zapacha a trapim sa tym uz nejaky ten mesiac. a dokonca bol niekolko dni aj tmavy ale on mi len dal antikoncepciu na vlasy a poslal ma prec.

ja som bola zatial 3x u gynekologa ( vzdy u ineho takze ja na nich nenadavam a nechodim k nim stale. ked som neni spokojna tak vymenim. ale nie je ti divne ze kazdy gynekolog ku ktoremu by si isla a povedala by si mu ze ta uz dlhsi cas trapi taky a taky vytok by ta nevysetril??

dokonca jedna gynekologicka (nastastie len zastupovala nejaku mladu, inak by sme tu mali same neplodne zenske) nedokazala pochopit jakto ze 18 rocnej babe padaju vlasy, sak som mlada...ze to je urcite zo stresu (flegmatik ako hovado ale no dobre, stresujem sa, ano ano...) a ze preco mi HAK nepredpisala moja KOZNA ktora mi ju odporucila. tak hlavne ze sa vsade docitam ako mi urobia rozne vysetrenia kym mi hak daju, tu sa ma akurat spytaju ci chcem drahu alebo lacnu. a to je prosim u kazdeho gynekologa, zatial vsetci mi to potvrdili. maximalne spravia pecenove testy, na prehliadku sa zvysoka vy...

katka 1111

mata, a bolí ta to? nie sú to zvačšené malé pysky ak nie tak možno len nejaký kus kože, netráp sa, daj sa poriadne vyšetrit, všetko čo sa chceš opýtat Dr. si napíš na lístok aby si na nič nezabudla.

aluska

ten bezfarebny ten je uplne normalny..len je ho zrazu trochu viacej, to je bezne

no ked mas hrudkovity, to neviem..asi zle ph si myslim...

len to mu treba aj takto povedat...mam vytok, ktory zapacha a je hrudkovity..lebo ked mu povies len ze mas vytok tak to nebude riesit

a dalsia vec: ked si neni spokojna s doktorom, brani ti niekto ho vymenit???sak ich je uz tolko, nestatnych aj sukromnych..kazdy sa tu stazuje na doktorov a stale k nim chodite tak teda to nechapem