Načapala som svojho chlapa v damskych nohavickach...

alzbee

No mojmu kamosovi jeho mamina kupovala fialove kamašle (ci ako sa tomu hovori:)) s barbinami a je z neho gay :D :D uz ked ho cakala, tak si velmi priala, aby mala dievcatko..no a takto to dopadlo :-P

mirka 23

No ano, keby si mangel obliekol moje nohavičky, tak to by už bolo trocha blbe :D
Inak mame v rodine maleho chlapca a on velmi rad nosi ružove a červene veci, proste sa mu páči tá farba, no ktovie, čo z neho vyrastie :D

litvinka

mirka 23 - v tom je podla mna riadny rozdiel!
to je tak, ako ked das malemu chlapcovi oblecenie po nejakom dievcati. smiesne! ale ked das dievcatu chlapcenske veci, tak je to o inom! dievcatu mozes dat modru vetrovku, ale skus dat chlapcovi ruzovu a to mas to iste!!

mirka 23

A je blbe ked si obliekym mangelove trenky, tie take volne, v tých sa super chodí doma :D A nosim aj jeho teplaky...som uchylná? :D :D :D

xD

thak ked si uz zacne obliekat aj tvoju podprssenku,tak by som radsej skontrolovala, co v tych tvojich nohavickach ma... xD

micaa

no neviem ci je to az take normalne... pokial to urobi predomnou v ramci srandy, ok... ale keby som ho pri tom nacapala, asi by mi bolo zvlastne

Karelino

Poprosim aj mna vyradte z toho zoznamu " kazdy muz si oblecie rad nohavicky svojej priatelky " !!!!! To co za hovadinu ? Aby som si obliekal jej nohavicky ....

alexandraui

kazdy muz si oblecie rad nohavicky svojej priatelky ak do nich vojde, tak nestresuj, je to normalne.To take mylickosti ti vadia