Načapala som svojho chlapa v damskych nohavickach...

mirka 23

s navštevou je to zaujimavé, mam rada, ked sa navšteva ohlási dopredu. Raz som otvorila manželovi v tangach, ale ten zabudol povedať, že pride s kolegom....

alzbee

No tak uz len nejaka navsetva ma zaujima, ze co si o mne pomysli...preboha, ved som doma, tak budem mat na sebe to, v com sa citim pohodlne-aj keby to malo byt vrece od zemiakov :D :D

julino

no mna osobne by pohlad na moju polovicku v panskych gatiach istotne nerajcoval. a co navstevy? to aj pred hostami ste takto dohabane? ak niekto zazvoni a vojde, tak moze z toho pohladu ho aj picnut...xi xi

letnička

no pripájam sa nie je nič lepšie na nosenie ako panske trenírky- najmä v lete po byte. k tomu tričko a nie je problém. ten môj teraz šomre nad tými čo som mu nedávno kúpila, že sú veľmi obtiahnuté- hovadina sú súper aj kvalitou (ale nie je to Hugo Boss - to je ten problém) tak ich nosím ja na spanie. a necítim sa trapne

mirka 23

pripajam sa, tie nohavice, resp. teplaky či pyžamo je bavlnene, čiže super na telo a vyborný strih maju, su širšie, dám si ich na bedra a k tomu tielko, no vyzera to dosť dobre....

alzbee

evelynočka: to by si sa cudovala :)) co som mala jeden vztah, tak ten chalan ma uplne zral, ked som bola doma vo vytahanych teplakoch, ktore ani zdaleka nevyzerali byt dievcenske:)

evelynočka

nechapem, co je na tom dobre, ak sa nosi spodne pradlo opacneho pohlavia. moj nazor je, ze to robia iba naruseni ludia. chlap predsa nemoze byt celkom ok, ked sa promenaduje v zenskych nohavickach. no a zeny v gatiach? to nemate na pohodlne domace ubory? vsak zena by predsa mala aj doma posobit ako zena- distingvovane upravena. pohlad na zenu v longajucich plachtakovych panskych gatiach musi byt totalne odpudzujuci a anitisexualny :(

anonymka...m

juuj,,,tak môj brat keď mal 16 rokov brigádoval v jednom obchode. A mamina vyprala veci, ja som ich po usušení zložila a dávala na miesto. A omylom som biele nohavičky mojej mamy dala do šuflíka bratovi.A on si ich obliekol a išiel brigádovať. A mama sa ma na obed pýtala, že kam som jej dala nohavičky. ja že asi ich má brat v šuflíku. Ale nemal. Tak som tam išla nakupovať a hovorím, choď na wc a pozri či nemáš na sebe mamine nohavičky...skoro odpadol...xixi