je na tom niekto ako ja?????

Príspevok v téme: je na tom niekto ako ja?????
misinka5

Ahoj, možno sa to bude zdať niekomu smiešne, alebo divné...Mám 24 rokov,skončenú školu, super prácu, pekného úspešného priateľa, krásne bývanie. Čo si ešte priať?? Fakt mám všetko, ale nie som spokojná:-((( Prečo? lebo ma každý deň ubíja pohľad do zrkadla..Nie, nie som obluda, ani nič podobné, pred rokmi som fotila a prechádzala sa po móle.. Ale tie časy sú už nenávratne preč a na vine som ja, pretože som sa prejedla tak, že z toho pramení môj odpor k zrkladlu.. Mám 172 cm a 56 kíl...každučký deň keď si vyberám veci do roboty, tak sa trápim ako ukryť moju hnusnú postavu, všade mi niečo trčí a nedokážem sa toho zbaviť...kupujem si pekné veci, no cítim, že v tom vyzerám strašne. Nedokážem sa zbaviť tých kilogramov, vyskúšala som hádam všetky diéty, aj slávnu mliečnu, po ktorej som nabrala ďaľšie kilo:-( Pohybu mám tiež veľa, užívala som aj rôzne preháňadlá a nič, síce som schudla, ale iba na jeden deň a to sadlo mi zostalo. Strašne závidím štíhlym babám ako dobre vyzerajú v tom módnom oblečení, že ja by som tež také chcela, no kvôli mojim tučným bokom a bruchu si to nemôžem dovoliť..Čo mám robiť? Neposielajte ma k psychológovi ani k psychiatrovi, stretávam sa s nimi pracovne často. Ja len chcem vedieť, č sa niekto tak cíti ako ja.

misinka5

mirka123 - netrepem blbosti, keď zjem hocičo, tak mi z toho narastie brucho, normálne to vidím, keď sa naňho pozriem. Nepresvedčíš ma, že nie, lebo to vidím na sebe ja, nie ty. Ja som nepotreboval tvoj komentár, som sa pýtala, či sú tu aj iné baby, ktoré majú takýto problém. Ak ti to prekáža, tak túto tému čítať nemusíš.

misinka5

Ja viem, že sú aj iní, na svete tučnejší ľudia, idem po ulici, vidím že sú aj tlstejšie baby, ale to mi proste nestačí sa len tak utešiť - no, čo nie som až taká tučná, sú aj také čo sú na tom horšie. Proste mi to nestačí. Vyskúšasla som už hádam všetko, chodím cvičiť.

Sonka17

No však práve, a podla mna jej povedali pravdu lebo to bola fakt sila a ešte taka mladučká. a asi ludi by sme mali sudit podla vnutra a nie podla toho či je modelka alebo nejaka miss! podla mna ludia co su taky akurat a stazuju sa ze chcu chudnut tak by sme im mali otvorit oci tym nech navstivia nemocnicu aky tam lezia ludia a ake maju oni problemy...pretoze vtedy si clovek uvedomi hodnotu zivota

Stihla

Sonka - tak tá baba bola sila, nechapali sme s muzom, podla mna mala asi tak 150-170 kg ouha aj jej to povedali, nech nieco so sebou robí ze superstar musi aj nejako vyzerat, ale postupila :) no mala by zhodit, lebo vo svetle rexlektorov sa bude sadlo hrozne potit :(

Sonka17

pane bože aj ja by som chcela mat take problémy:D ved si mlada a pišeš ze mam uzasneho priatela,byvanie...a co tam po postave...ja mam 19rokov a mam 169cm a 55kg a som uplne spokojnna pretože ked idem po ulici a vidim niekoho co vyzera aj za troch tak vtedy si uvedomím ako sa asi musi ten človek cítit...neviem či sa divas superstar ale minule tam bola jedna baba čo mala tiež okolo 18rokov a vyzerala ako obor...ale moje slová budu určite písane nadarmo pretiže každy človek ma vo svojej hlavičke niečo iné:-)

mirka 23

zase trepeš blbosti. Ked zješ aj 2kg brokolice alebo mrkvy, tak z toho nemôžeš mať nafuknute brucho. Môžeš byť z toho tak akurat hladná.

lyzicka

lyzicka, tak aj ja som na to podobne, ráno vyzerá moje brucho ako tak ploché, a keď sa na obed najem, to je jedno čo si dám hoci aj jabko, a nejakú zeleninu tak mi hneď vyjde.

misinka5

mirka 123, neprišla som sa sem chvastať ani nariekať, len som sa pýtala, či je tu niketo kto sda cíti podobne ako ja.