je na tom niekto ako ja?????

Príspevok v téme: je na tom niekto ako ja?????
misinka5

Ahoj, možno sa to bude zdať niekomu smiešne, alebo divné...Mám 24 rokov,skončenú školu, super prácu, pekného úspešného priateľa, krásne bývanie. Čo si ešte priať?? Fakt mám všetko, ale nie som spokojná:-((( Prečo? lebo ma každý deň ubíja pohľad do zrkadla..Nie, nie som obluda, ani nič podobné, pred rokmi som fotila a prechádzala sa po móle.. Ale tie časy sú už nenávratne preč a na vine som ja, pretože som sa prejedla tak, že z toho pramení môj odpor k zrkladlu.. Mám 172 cm a 56 kíl...každučký deň keď si vyberám veci do roboty, tak sa trápim ako ukryť moju hnusnú postavu, všade mi niečo trčí a nedokážem sa toho zbaviť...kupujem si pekné veci, no cítim, že v tom vyzerám strašne. Nedokážem sa zbaviť tých kilogramov, vyskúšala som hádam všetky diéty, aj slávnu mliečnu, po ktorej som nabrala ďaľšie kilo:-( Pohybu mám tiež veľa, užívala som aj rôzne preháňadlá a nič, síce som schudla, ale iba na jeden deň a to sadlo mi zostalo. Strašne závidím štíhlym babám ako dobre vyzerajú v tom módnom oblečení, že ja by som tež také chcela, no kvôli mojim tučným bokom a bruchu si to nemôžem dovoliť..Čo mám robiť? Neposielajte ma k psychológovi ani k psychiatrovi, stretávam sa s nimi pracovne často. Ja len chcem vedieť, č sa niekto tak cíti ako ja.

katka 1111

editaa a za to, že chvalabohu ten nádor nemá, už je nemá právo trápiť nič na svete? má to štastie, že ju trápi iba toto, keby si každý povedal, že ak nemám nádor tak som stastný, môžu stránku zdravie.sk zrušiť.

editaaa

mat tak tvoje problemy... Od dobroty uz nevies co by si robila. Ak by ti zistili nador na maternici,urcite by si nerozmyslala,co si rano obliect a ci ti vidno kusok slaniny.

misinka5

no ty si v porovnaní so mnou štíhla. Ja som pribrala hlavne na boky a stehná z vnútornej strany a tučné, znamená, že ich mám "spojené" a to ma desí najviac. mám dlhé nohy, v pomere k drieku, ale moje stehn á doslova kričia. Lýtka a nohy po stehná mám úplne chudé, až kostnaté, to je ale druhá vec. men ide všetko na boky. takže tie stehná a boky, keby sa to dalo zrezať tak režem:-) musím teraz vybehnúť von, ale zajtra alebo večer pokecáme, určite bude o čom.

kaciatko7

misinka, lutujem, ze som si vobec na teba klavesnicu drala...ano, mas pravdu, len sa pomerajte a podporujte sa v tom. nema vyznam ti pisat nieco ine. vela stastia v chudnuti :))

kaja_

tak tych 90-66-92 a pisala si, ze mas hrube stehna, tak este napis, co to znamena hrube, lebo si vysoka a na dlhsich nohach to tak nevidno
mas krasny stihlucky pas... co sa u teba zmenilo (myslim celkovo v strave, sposobe zivota atd.), ked si pribrala? a kolko by si vlastne chcela zhodit?

kaciatko7

vsak nikto ti netvrdi, ze mas byt na surovej strave. prvy pokrok bude, ked si uvedomis, ze to nie je problem tvojich kilogramov a mier, ale problem v hlave. prepac, ale presla som tym, ked som mala 15, s radostou mi zapisali do karty mentalnu anorexiu a poviem ti, ze sibalo mi z toho poriadne. a zdalo sa, ze niet cesty spat. a teraz sa nad svojou vahou ani nezamyslim. bolo treba si to zmenit v hlave. a vidis, ani tvoj priatel nevidi rozdiel, pacis sa mu tak ako predtym, podla mna nemas co riesit. bud spokojna sama so sebou, trochu pocvic a netrap sa niecim, kde problem ani nie je.

kaja_

ok, skus predsa napisat tie svoje miery, ak ti to nevadi, ja mam rovnaku vysku ako ty. modelka som sice nikdy nebola, dokonca som vazila o najakych 15 kil viac ako teraz, len este mam sem tam nejaky problem, ktory tiez nejde dolu. ale vsetko sa da...

misinka5

kaja_ no ja cvičím, ale ako z diskusie vidíš, bez výsledku s ktroým by som bola spokojná. Na budúci rok sa vydávam, a chcela by som vYzerať dobre. T. j. šaty č. 34,nie 36, 38.