Chrasty na hlave

Príspevok v téme: Chrasty na hlave
jujka

uz dlhsie si farbim vlasy a vzdy ma to trosku stipalo ale nic extremne...ale vcera to bolo nieco priserne, musela som si to nechat o polovicu kratsie lebo to hrozne palilo...a ani dnes to neprestalo a dokonca sa mi tvoria na hlave chrasticky...pomoc ja neviem co mam robit, je to neznesitelna bolest

tema

ako sa zbavit hrast 1 namazat na postihnute mista obicajny olej aby zmekli ket su chrasti meke zberieme si hreben a viceseme ich ptom umit hlavu tak to robit kazdi den abi sa zahojili rani potom budete mat cistu hlavu stci tizden jeto na100 pecet ucine

veronika291

ja si uz dlho farbim vlasy a nikdy som nemala ziadnu alergicku reakciu a to som vyskusala uz rozne znacky...az vcera som sa farbila tou novinkou od claudia schiffer odtien 12-1 co je zosvetlenie o 4odtiene,hned po naneseni ma zacala strasne stipat hlavabolo to na nevydrzanie a po zmyti som mala celu pokozku hlavy cervenu.po 1dni som si vsimla ze sa mi po celej hlave spravili krvave chrasty ...hrozne ma to boli a bojim sa ze mi vypadaju vlasy...

jaraimi223

ja mam tiez chrasty na hlave ale ja si vlasy nefarbim a nvm uz co s tym nejak to neriesim nebolia ani nic tak pohodkaaa:-)

kolienka

Ahoj ja mam tiež chrastičky na hlave najprv som používala prventívny šampon ale to mi nepomáha.
Strašne to svrbí a keď
som sa česala mala som krvavu hlavu.
Hlavu si väčšinou umývam šamponom značky Balea

rebeka19

ahojte tiez mam podobny problem, asi to bude zo samponov (len keby to tak neznesitelne nesvrbelo). poradila som sa v lekarni a tam mi dali na skusku vzorku samponu Skin-cap a musim povedat ze uz po prvom umyti to bol velky rozdie. Svrbenie skoro ziadne a aj chrasticiek podstatne menej. Kupila som si normalne balenie tak uvidim co to spravi pri dlhodobom uzivani.

monikalili

Ahojte aj moja dcera to ma , uz asi 3rok , chodime ku koznej ale nic nepomaha , teraz sa jej to zhorsilo , a ja uz neviem co stym, krvaca jej to pali to a boli tiez , tie chrasty chvilu v hlave nemala , nechapem poradite nieco? co by tak pomohlo? dcera ma 13r takze od farbenia to urcite nieje

pesssss

aj já to mám...to budem mat pravdepodobne z tych gelov alebo samponov...take male chrasticky, mastne vlasy mam furt, si to skrabem a mam celu hlavu krvavu, pali ma to :(