Chrasty na hlave

Príspevok v téme: Chrasty na hlave
jujka

uz dlhsie si farbim vlasy a vzdy ma to trosku stipalo ale nic extremne...ale vcera to bolo nieco priserne, musela som si to nechat o polovicu kratsie lebo to hrozne palilo...a ani dnes to neprestalo a dokonca sa mi tvoria na hlave chrasticky...pomoc ja neviem co mam robit, je to neznesitelna bolest

rubiiii!

mna svrbievala hlava casto som si to potom skriabal co mi vytvaralo chrsty a vypadavanie vlasov. Sampony situaciu len zhorsovali a umyvanie bez samponu sposobovalo len lupiny co to len zhorsovalo. Nakoniec som si na hlavu aplikoval bahno z mrtveho mora co mi v priebehu 3 dni upokojilo hlavu a ulavilo zapalu k tomu som si kupil aloe vera sampon a da sa povedat ze chrasty zmyzli tak po tyzdni.. je dolezite sa nedotykat cely cas pokozky hlavy ani ked svrbi

lucik

moj priatel ma vo vlasoch chrasticky. raz ich mava viac, inokedy menej. sem tam ma aj ruzovkaste skvrnky. fakt neviem z coho to moze byt. zmyva si hlavu kazdy den a nejak to nepomaha. viem, ze by pomohla navsteva kozneho lekara mozno je to nejaka alergia, ale momentalne sa nachcadzame daleko od domova a pomohla by nejaka rada. dakujem

t4w6e5y

ja by som ti poradila ist ku koznej doktorke lebo ja som mala chrasticky na hlave vo vlasoch a ona mi predpisala olejcek a zmizli mi dlhodobo:DD

lenusienka

tak ja tiez mavam chrasticky na hlave, ale to len cez leto, pretoze mam velku alergiu najmä na pel a travy, takze ja to mavam cey leto a zmizne mi to samo, aj ked ja tu reakciu nemozem vydrzat tak si to casto zoskrabem a potom sa to zväcsi, ale nesmies si to zoskrabat a zmizne to samo....urcite si alergicka na farbu na vlasy, takze pozor na to, a aporad sa o tom s alergologickou lekarkou.

damaxy

ja si farbim vlasy pred umyvanim aj take4 dnove ked su mastnejsie aj pokozka na hlave,pouzivam aj rozne znacky, tosa mi nestalo skor mi niektore okrem palette,nechytili,skusila by som na pokozku olivovy olej a potom kozné ,a mozno aj v lekarni poradia.

sashka

urcite to je alergia na farbu na vlasy lebo tiez som si chcela zafarbit ale najprv som si urobila test na alergiu za uchom strasne ma to palilo a urobili sa mi chrasticky a este mi z nich wzdy tecie vodicka...