škaredé alebo pekné predavačky?

acdar

Ja sa musim, ale priznat,ze som skoro nikdy nestretol predavacku, ktora by sa dobre vyznala v tom , co predava. A taku, co by vyzarovala uz vobec nie.

SugarLips

Mne ide o energiu, ktora vyzaruje z predavacky, mam rada, ked su usmiate, mile, nie dotierave a vyznaju sa v tom co predavaju. No a napr. kadernicka by mala mat naozaj pekne vlasy, lebo inak jej moc doverovat nemozno.

xixia

Môj názor je taký, že nezáleží na kráse predavačiek...Pre mňa za mňa tam môže za tým pultom stáť aj šimpanz ale ked sa vie správať a byť milý tak vtedy to je tá najlepšia predavačka...

Ide o to aby vedela byť milá a trpezlivá, a poradiť zákazníkovi...

Stáva sa že predavačka je krásavica ale lenivá a drzá...alebo je škaredšia a tiež je protivná...

a sú predavačky ktoré sú milé usmievavé a vtedy človek odchádza z obchodu z úsmevom na perách a v pohode...

ellie

tak tak ako pisala severanka, ma pravdu.. mne nezalezi tak na vzhlade ako skor na sympatii a vyzarovani - a obe tieto veci moze mat aj clovek, ktory nie je pekny..

acdar

Myslim, ze pekne predavacky viac nevyhovuju zenam pri nakupe a skaredsie zasa muzom. Ja by som volil kompromis. Ani prilis peknu a ani prilis skaredu. Samozrejme zavisi aj od ruhu obchodu. V zeleziarstve, mototechne, domacich potrebach, atd, na vzhlade predavac/cky vobec nezalezi.

severanka123

sa skôr riešim sympatie, úsmev..... ak sú dve pokladne, tak idem tam kde cítim lepšie vibrácie...... dnes so mala taký konflikt v bille, išla som si kúpiť pečivo a predavačka sa ma pýta, aké to je, tak jej hovorím, že sezamové a ona sa do mna pustila, ze to nie je sezamové, ale nejaké celozrnné..... a to zrejme bolo drahšie..... tak som sa jej spýtala, či je vždy taká milá k zákazníkom a ona ostala na mna kukať a potom sme sa obe usmiali..... ak ti to pomôže, so všetkých obchodov mám najlepšie skúsenosti s predačkami TERNO COOP a najhoršie je TESCO - tam najnovšie dávajú len jednu igelitku, tak som tam nešla napchať celý nákup a keď som si pýtala druhú, tak sa na mna osopila, že si mám kúpiť látkovú....... že vraj igelitkami sa plytvá a basta... tak som mala dosť..... to aký prieskum robíš??