statnice, za jeden den, neschopnost spat

Príspevok v téme: statnice, za jeden den, neschopnost spat
christie

v utorok ma cakaju statnice a kedze som sa riadne neucila, tak teraz som poslednu noc nemohla spat ani ked som chcela, tak som sa ucila, ale chcem vediet od niekoho, kto sa v tom vyzna, co moze urobit moj organizmus, ked ho tak podrazim a nespala by som do zajtra skoro nic??? dakujem, uz teraz to nie je slava...
dik za kazdu odozvu...

christie

uz mi jaksi ani do hlavy nic nelezie, sice som presla vsetko, ale v kazdej otazke je nieco s cim ani nehnem, ale je tam aj nieco co viem, myslite na mna zajtra

christie

dakujem, ja inak nemavam problem rychlo sa ucit, castokrat co sa ini na najtazsie skusky ucili aj tyzden ja som sa ucila vecer predtym a mala som aj tak lepsiu znamku, alebo prinajmensom taku istu... bohuzial toto je ine, ale chcela by som aspon prejst...
drzte mi palce, cez noc sa budem snazit spat aspon 3 hodky... nech nacerpam aku taku energiu...

babenka1

to závisí od tvojho tela, čo zvládne, niekto je schopný učiť sa aj tri noci za sebou niekto má pocit únavy už po 1 prebdenej noci
ja by som to neriskovala, raz som dve noci za sebou nespala a potom sa mi hrozne plietol jazyk, nebola som schopná povedať súvislú vetu

ramirka

no ja si myslim ze nic nejak extra nepomaha na zrychlenie cinnosti ucenia sa..
inak ja som tiez nespala vobec pred statnicami a zase vydrzala som:)) takze zavisi to od organizmu a to som mala dokonca o dva dni dalsiu statnicu a tiez som nespala noc pred dnom statnic takze ani v prvom ani v druhom pripade som nespala...len ja som takto byvala zvyknuta celych 5 rokov nespat pred skuskou takze ako komu co vyhovuje a na co je nauceny...no a stou rychlostou veru radsej sa nauc poriadne nieco ako zrychlika vsetko lebo potom si sice vytiahnes otazku co si sa "ucila" ale ak to bolo na rychlo zistis ze aj tak z toho nic nevies...

klaudika25

moc neexperimentuj, ale mne super pomohol caj - teekane brain power, kupila som ho v lekarni a bol super...este mi aj ostalo z neho :)

vyskusaj...

christie

ludia, radte mi, co je dobre este na podporu mozgovej cinnosti?
cukor, cokolada, kava... aby som vydrzala a slapala... aj caj obsahuje tein, nie? a kazdy caj, ci len zeleny? uz aj si ho pojdem urobit, nech ma z tej kavy neklepne...
kupodivu napredujem dost rychlo, len je otazna ta kvalita tych vedomosti a ci si ich vobec budem schopna vybavit, tak dufajme, ze budem mat stastnu ruku