statnice, za jeden den, neschopnost spat

Príspevok v téme: statnice, za jeden den, neschopnost spat
christie

v utorok ma cakaju statnice a kedze som sa riadne neucila, tak teraz som poslednu noc nemohla spat ani ked som chcela, tak som sa ucila, ale chcem vediet od niekoho, kto sa v tom vyzna, co moze urobit moj organizmus, ked ho tak podrazim a nespala by som do zajtra skoro nic??? dakujem, uz teraz to nie je slava...
dik za kazdu odozvu...

christie

nastastie co to som sa naucila a dokazala som na dve hodky zaspat, z kazdej temy si na papierik vypisujem klucove veci, nejak to snad dam... ked dotiahnem co som chcela doobeda, poobede si zasa trocha zdriemnem, snad to pojde, drzte palce...
ja sa modlim aby mi len bolo k niecomu, ze som sa tie predmety ucila pocas studia a mala stastny vyber...

klaudika25

presne tak, spanok je velmi dolezity... ja som urobila v maji ing. statnice ale kazdu noc som sa dobre vyspala a cez den ucila..
a den pred statnicami som sa uz nezatazovala moc ucenim, lebo to sposobi ze sa ti tam vsetko pomiesa a vybuchnes...

takze klud, dobre sa este vyspi, aj tak nedozenies to co si mala skor.. chod a nejak to v klude obkecaj..

rada

nooo dosiahnes presny opak, mozes pred komisiou skolabovat a odpadnut... Spanok je velmi dolezity, a to ze sa budes ucit non stop tomu vobec nepomozes. Organizmus ani taku zataz nezvladne, nebude ti to palit... Mala si na to mysliet skor, a nie 5 minut pred 12. Teraz sa radsej chod vyspat a prajem ti stastnu ruku na statniciach. Ja totiz uz po nich mam a na inzierske som sa pripravovala poriadne, takze som isla bez stresov.