nechapem

Príspevok v téme: nechapem
breza77

Som 47 rocna zena,mam vztah s priatelom o rok starsim.Ako rozmyslam a rozmyslam,logiku nenachadzam.Mozno poradite,o co ide.Spolu sa pozname 7 mesiacov,mam velmi rada priatela,ale ked pride na temu ,ze po nom velmi tuzim az z toho blaznim,stale to hodi do autu a povie ,ze to riesit nechce,normalne odmieta sex.Pri tom drzi ma za ruku,bozky len take starecke,ked som sa ho pytala,ci niekedy uz lubil povedal ,ze nie.je po rozvode dva roky,stara sa o syna,ja som po rozvode 13 rokov.Velmi ma pritahuje,je to chlap ok,ale urcite temy mi vobec nedovoli otvorit,Rozhodla som sa ,ze ukoncim toto moje trapenie,vymazane cislo a koniec,Zaujima ma vas nazor,len mi tu nezacnite ma kritizovat.

AK

Veď ešte predvčerom si písala, že ti na tom človeku záleží a odrazu koniec??????
Po toľkých mesiacoch nič necítiš???????
Čo to potom bolo a čo si vlastne od toho
čakala, keď je zrazu prázdno????

breza77

tak ubebli dva dni a on sa ozval,mal stiahnutu ritku,ako budem reagovat,bola som v pohode,pokusila som sa debatit na dany problem,a on vraj ziadny problem nie je.Povedala som si dobre,vsak pokecame a uvidime.Berie nas vztah ako vsetko ok.Asi ste mali niektori pravdu,potrebuje kamaratku,porozvodove travmy mu chut do sexu asi nepridavaju,nechavam volny priebeh,nemam co stratit ,tak len ziskat,lebo mi na nom ako na cloveku zalezi.

AK

Nikoho nechcem a ani nemožem súdiť. Len si myslím, že jemu možno vyhovuje vzťah taký, ako máte teraz - len priatelia. Možno aj jemu je s tebou dobre, ale len ako s priateľkou a nechce o to priateľstvo prísť. Keby ti povedal napr., že ako "muž" má problémy, pokračovala by si v tom vzťahu aj ďalej??
Možno je to z jeho strany len zodpovednosť a nie porucha, ale tebe asi zostáva len počkať, či sa aj jeho náklonnosť zmení v lásku, lebo toto sa prikázať nedá.

breza77

pre AK,na sex myslim v norme,pritahuje ma a to je nornalne,aby chlap za 8 mesiacov sa neprejavil ako chlap,oni myslia inak ako my zeny,a ze mi nieco nevydrzalo to je tvoj pohlad,, 14 rokvo tyrania bolo az dost a sest rocny vztah skoncil koly alkoholu,takze nesud,a je normalne ,ked pocitujem byt pri nom blizsie a ze sa odmieta na tuto temu bavit je zvlastne az chore,...v nasom veku nie je z coho preberat a ked sa dvaja stretnu,ktori si sedia ,tak aj sex patri k tomu,nejde o sex ako taky,ale uz som pisala pritahuje ma a chcem byt s nim,nie som niejaka pubertacka,ktora nevie o com hovorim..

AK

Prečítala som si všetky príspevky, s niektorými súhlasím, ale s niektorými nie. Ja mám 45 rokov, som vydatá a sme približne staré. "Breza77", zažila si
manželstvo, kde,ako píšeš si bola týraná,
zažila si už aj vzťah, kde ste preberali detaily milovania a hľadali vždy niečo nové. Ani jedno nevydržalo. Terajšia známosť, podľa tvojho popisu, je muž, ktorý to zo ženami vie, je milý, pozorný,
len na sex nemyslí tak ako ty. Asi ozaj potrebuje čas, možno je sklamaný z predchádzajúceho vzťahu. Váž si toho, že máš priateľa, ktorý ťa nechce len využívať. A práve preto, že už máme nejaké tie roky, dovoľujem si pripomenúť,
že už asi vieš, že sexom sa nie vždy dá všetko riešiť, ale aj pokaziť.

raban83

kedže si ho už niaka žena zobrala za manžela a mala s ním decko tak musel byť asi v poriadku to asi každemu na tomto fore muselo dôjsť... podľa mna je problem v tebe alebo chalan chytil aids alebo niaku inu chorobu...