nechapem

Príspevok v téme: nechapem
breza77

Som 47 rocna zena,mam vztah s priatelom o rok starsim.Ako rozmyslam a rozmyslam,logiku nenachadzam.Mozno poradite,o co ide.Spolu sa pozname 7 mesiacov,mam velmi rada priatela,ale ked pride na temu ,ze po nom velmi tuzim az z toho blaznim,stale to hodi do autu a povie ,ze to riesit nechce,normalne odmieta sex.Pri tom drzi ma za ruku,bozky len take starecke,ked som sa ho pytala,ci niekedy uz lubil povedal ,ze nie.je po rozvode dva roky,stara sa o syna,ja som po rozvode 13 rokov.Velmi ma pritahuje,je to chlap ok,ale urcite temy mi vobec nedovoli otvorit,Rozhodla som sa ,ze ukoncim toto moje trapenie,vymazane cislo a koniec,Zaujima ma vas nazor,len mi tu nezacnite ma kritizovat.

rony26

precital som si pred chvilou tvoj prispevok v inej teme a prajem ti aby si nasla svoje zivotne stastie a lasku, lebo by si si to fakt zasluzila...mas sice deti na ktore si hrda, ktore su tvojim stastim, no vzdy bude chybat niekto koho nenahradi ani rodina, ani priatelia...verim, ze takeho cloveka coskoro najdes, aj napriek tomu, ze vela muzov naozaj strasi obraz nezavislej a uspesnej zeny...no pre inych je to zase vyzva :-)...tak drzim palce

breza77

mam dobreho kamosa,ktoreho som sa pytala ,ze preco ma dotycny nechce po sex.stranke,kamos odpovedal,bud je slepy,alebo ma predo mnou strach,som nezavisla,podnikam,aktivna,leziem,publikujem,fotim,plavam,mam velke deti,spoznavam expedicne europu,nie som leniva,nadchnem sa hned pre dobru vec,som vo vysokej emocii a on stalelen,ze negativne,skace mi do reci,potom to ava uplne iny vyznam,lebo je nedokoncena veta,ale ked sa na neho zadivam a jeho modre oci ,som na makko,i ked viem ,ze si sama ublizujem,co by dali poniektori chlapi ,ked by ma mohli mat ako priatelku,ale oni ma nezaujali,prave jeho chladnokrvnost,a nepristupnost je to co ma provokuje a idem sa chvilami z toho zblbnut,uz som dnes v noci mala aj teplotu z toho,uz som chcela zdvihnut telefon,ale viem ze negativ je viac ako kladou,urobila som si + a -.Cas ukaze,budem sa snazit vytrvat a venovat svoje myslienky a pozornost praci a sebe....

ockovik

ja si skor myslim,ze v tom veku su muzi daktori impotentni,alebo proste maju dake muzske problemy,a nechce ta tym odlakat,lebo uz proste menej funguje ako ma.je vela pripadov,ale povedzme si pravdu,ved muzi vedia byt len nadrzani a ti co odmietaju,tak musia mat dake problemy.mozno velkost...

mudra

poznám chlapov dosť dobre, ak za 8 mesiacov nemal na teba chuť, je to jasné....on Ťa priťahoval, ty jeho nie.....akokoľvek je to drsné, ale je to tak, tak sa s tým zmier.....chcel ťa iba ako kamošku

rony26

neprejde a urcite nie zo dna na den...to predsa nejde zabudnut na niekoho po osmich mesiacoch, zabudnut na vsetko to pekne co ste spolu zazili, neda sa to vymazat, je to jednoducho silnejsie ako tvoja snaha pustit to z hlavy...ale asi si nemohla inak, zotrvavat totiz v nejasnom vztahu, kedy nevies na com si a co bude zajtra nie je ziadna vyhra

breza77

myslela som si ,ze to lahko prejde,ale je to tazke,nie je minuta,ze by som na neho nemyslela a dnes som ho uvidela aj v aute,asi to bolo z mojej strany vaznejsie ako som si myslela...

breza77

bodocka,dakujem za prispevok je pravda,ze ma pritahoval,bol sympaticky,ale to pre mna nestaci,po tolkych mesiacoch bavit sa len o jeho temach,vies mozno aj ziarlil,lebo ja mam deti inak vychovavane,som vo vlastnom,a jeho to vsetko caka,a najhorsie je ,ze syna riesi cez peniaze,lebo on byva s nim,dcera je u matky,stale vravi ,ze moje deti su ine,a jeho su este deti 18a 6 ja mam 26 a 22,ziadne peniaze moje deti nedostanu len tak,aj na skolne z brigady si musia dat,a jeho syn urobil vodicak a oznamil ,ze chce auto,moj syn ked som mu to ako prihodu rozpravala,tak zareagoval ako dospelak,ze by mal dostat cez hubu,len to ze sa to opovazil povedat a to su aj tieto okolnosti ,ktore robia priepast medzi nami dvoma,on zabudol na seba mysliet,on by vraj dal vsetko detom,ktory rodic neda vsetko pre svoje dieta-kazdy,ale len tak aby nahodou nesiel k mame byvat ,tak to je zly vztah rodic a dieta ,nechce sa mi viac vracat k tejto teme, d akujem za prispevky .....a prajem pohodu a klud...

bodocka

je mi luto ze to tak skoncilo. ale pri takej nature by som viac necakala. stale som mala dojem, ze je sebecky. ved ako si aj napisala, ze ste riesili len jeho problemy. to nie je o.k a ani on nie. ked ta necha len tak, lebo ste sa vratili k problemovej teme, no co to je za mozog?! myslim, ze aj ty vies, ze by ti s nim bolo tazko. drzim palce, aby smutok co najskor presiel :)

breza77

Aka..vratila som sa k problemovej teme a on na to povedal ,ze tak to sa prestaneme asi stretavat a ja na to ,ze beriem na vedomie a pobrala som sa domov,dlhu chvilu este tam stal,ani jeden z nas nic neurobil,prisla som domov a doma prazdo,ulava,hoci ubehlo niekolko hodim ,premyslam nad nim stale,nemozem cuvat ,mam pocit,ze ked sme spolu rozoberame len jeho problem,deti,vysporiadanie majetku.. a ked som mu polozila svoju ruku cez koselu na hrud,hned mi ju odtiahol,nechcem byt iba cvicny psik pre neho,radsej budem sama,nebolo ro asi sudene a osudove,ja urcite sa neozvem a on uz nepredpokladam skoda,zivot ide dalej,zacnem asi pisat clanky o problemoch vo vztahoch a tam sa mi ulavy.....dakujem za prispevky a prajem vssetko dobre take nieco ma nepolozi,trapi a potrapi ,cas je vynikajuci lekar hlavu hore a hura do vsedného dna...