po dobrati HAK ziaden menzes

Príspevok v téme: po dobrati HAK ziaden menzes
jednoockoo

ahojte, predpokladam ze tato tema sa tu opakovala uz, ale nevedela som tu najst presne to co hladam...priblizne pred mesiacom som po roku a pol vysadila HAK, ako sa hovori clovek sa uci na vlastnych chybach, a aj ked som rok svato svate odmietala ze hak mi moze skodit, tak tych poslednych 5 mesiacov som bola cim viac tym neistejsia neziaducimi ucinkami, zrejme to bola z velkej casti aj paranoja, ked ma niekde nieco zabolelo a ja som hned stresovala ze boze co ked sa mi upchali cievy alebo nieco podobne, tak som si pre svoje dobro hak vysadila, bolo to presne pred mesiacom, od vtedy som nemala sex, resp. mali sme taky osminovy sex ked do mna dva razy vnikol bez ochrany ale ja som povedala ze dost, ze nebudem riskovat. no a od vtedy som este nedostala menzes. zacinam mat paranoju aj z toho ze ci nie som tehotna, aj ked je to vazne velmi malo nepravdepodobne, a na druhu stranu a utesujem tym ze si presne nepamatam kedy som ho naposledy dostala, a ze som si len mozno pomylila dni, takze otazka znie, vy co ste prestali uzivat hak, dostali ste potom menzes normalne pravidelne? alebo vas to "rozhadzalo" a a dostali ste ako prislo? treba s tym ist ku gyn., co sa to "vyriesi samo" (ze ci je to "normalne" ze po douzivani HAK mi to meska'

jednoockoo

no ved uvidime co to spravi
aluska ja viem ze nie som, ale to uz je potom vazne cista paranoja, ked stale nic a nic :D

aluska

citala som ze je pravdepodobne, ze ak si mala nepravidelny menzes pred uzivanim hak, tak ho budes mat aj po vysadeni..a ked si mala pravidelny tak by t tak malo aj ostat..no ale nie je to vzdy podmienka

a tehotna si neni urcite, to by si musela byt panna maria aby ta z nicoho oplodnilo

alzbee

Aj kamoske dosiel menzes az polroka po vysadeni HAK...kedze uz nemam priatela, tak tiez sa chystam vysadit, ale doberiem este tych par tabletiek z posledneho blistra. Som zvedava, ako moje telo zareaguje...ale pocula som take, ze tie baby, ktore mavali menzes pravidelny aj pred nasademnim HAK, ho budu mat pravidelny aj po vysadeni. Ale to su zrejme len babske dristy, vsak?

jednoockoo

julianna: dakujem
mirka: tiez dakujem

tak je este pockam, vazne si rpesne nepamatam ze kedy som to dostala, tak uvidime a ked dlho nepride, tak zacnem nieco robit. vdaka baby :)

julianna0000

idem si pozriet tie stranky..to postovne je velke,ale ked to ma pomoct tak je to malo..uz sa chytam hocijakej slamky a dufam,ze mi pomoze

mirka 23

Juliana ja som objednavala doplnky z Puritains pride ešte lepšie su veci od Swansonu. Ale vieš že poštovne ťa výjde asi na 2000sk, takže sa ti oplati objednať aj ine doplnky, ale zase ked si vezmem, že ja som za tu prvu krabičku Yamu zaplatila v Eshope 30 eur...

mirka 23

Julianka, zoženieš to najlacnejšie od Ivky, ja som mala najprv cez net, to som riadne preplatila ale potom som mala od nej, to bolo o niečo lacnejšie. No a nedavno som objednavala doplnky z USA? tak odtial to vyšlo najlacnejšie.