Potrebujem schudnúť do stužkovej!!!

Príspevok v téme: Potrebujem schudnúť do stužkovej!!!
wanesska

Ahojte!No tak diét a rôznych trikov na chudnutie určite každý z nás pozná, teda hlavne dievčatá.Schudnúť nie je také ľahké ako sa zdá, ale ja sa do toho pustím.Nuž probém je, že potrebujem schudnúť aspoň 5kg do novembra, viem, že to nie je veľmi veľa času, ale primeraný si myslím.Prosím, ak tu bude hocikto kto skúšal niejaku normálnu a hlavne účinnú diétu alebo aspoň systém na chudnutie píšte.Či už tí, ktorí ste to skúsili alebo niejakí výživní poradcovia, kondiční tréneri nakoľko by sa zišli aj cviky hlavne na partie brucho a stehná. Tak prosím píšte píšte píšte.Ak môžte tak aj jedálničky.Ďakujem a kto sa pustí do toho so mnou držím palce!Veľa šťastia a hlavne pevnú vôľu!!!

stihletelo

Na znamost sa dava....
pridajte sa ako ja do programu k stihlosti za akciovu cenu 1 EUR
ale je to len pre prvych 1000
Potom to bude stat 100 EUR
Baby vyuzite to teraz ked to za 1 eur

jedalnicek, cvicebny program, doplny vyzivy ... no komplet
mail cestakstihlosti@gmail.com

lizatqo

suzenka:aj mne to pls posli na lizatqoooo@azet.sk dakujem chela by som dat postupne 10kg:)dole a budem max.spokojna

suzenka

ahojte kocky,

tak napisala som Vam vo worde ako som schudla tak Vam to idem rozposlat..

dufam ze som na nic nezabudla, keby ste mali niektora nejake otazky alebo chcela poradit s jedalnickom alebo cokolvek kludne nech naspat napise

packa

suzenka, ahoj.. no gratulujem ti k takemu krasneho vysledku, chcela by som ta poprosit ci by si mi tiez nepomohla so stravovanim. Mam 59kg/173cm, no mne viac zalezit na cm ako na kilach. Najviac ma zaujalo ako si schudla zo stehien, lebo mna stehna a zadok dost trapia, mam obvod stehien 59 co je strasne vela. Ako si to dokazala, urcite aj dakym cvicenim. Necham ti tu mail a ak si najdes chvilku, tak mi napis. Vdaka :o)

dadka_f@centrum.sk

Tinia21

suzenka, prosim ta posli na mail aky si dodrziavala jedalnicek, prosim.....budem ti vdacna: tinia999@azet.sk
Dakujem;)

Hatha

Ahojte vsetci, co bojujete s kilami naviac.

Z vlastnej skusenosti doporucujem pravidelne cvicit Hatha jogu - najlepsie kazdy den. Ked som zacala cvicit, nemyslela som pri tom na chudnutie (a teda ziadne zmeny v jedalnicku som nerobila), avsak po mesiaci mi zacali padat nohavice :) po skoceni na vahu sa ukazalo, ze mam o 6kg menej! O co viac, po dalsich 2 mesiacoch som sa rozlucila aj s 'pani celulitidou' na bokoch a zadku, s ktorou som uz bola zmierena zostat... kedze vsetky povodne snahy zlyhali. Nemusim uz pit kavu, som cula cely den a plna energie. Nenechajte sa pomylit, ze jednoduche cviky a hlboke dychanie vyzaduje prilis malo snahy na to, aby ste dosiahli ziadanych vysledkov.

A strava? Kto nezodpovedne pristupuje k svojmu telu .. moze vyskusat vsetky diety a cviky na svete bez sance na uspech.

Alexandra

suzenka

ahojte kocky,

je tam par pravidiel ktore sa jednoducho musia dodrzat, ale jedla som prakticky vsetko ..len som mala rozdelene co a kedy..nic zlozite..

co sa tyka sladkosti ano jedla som ich prtoze som za to aby sa pri chudnuti nic neopopieralo ..

ale samozrejme s mierou a iba na desiatu(ale to vam napism v priebehu zajtrajska vsetkym co sme mi tu nechali mailik :) )
rada sa podelim o svoj schudnuty uspech

wanesska:
zajtra ti napisem a velmi rada pomozem aj s jedalnickom

prajem Vam prijemny vecer