Ake sa mam spravat k priatelovi?

Príspevok v téme: Ake sa mam spravat k priatelovi?
bajuška21

mam priatela s ktorym som pol roka. proste prezila som s nim neskutocne krasne obdobie. lenze posledne 2tyzdne sa mi neozyva,nepise mi, ako keby na mna zabudol a toz nicoho nic. a k tomu sme sa minuly tyzden nahodov stretli a som sa ho spytala co sa deje a bol ticho ani ma neobjal ani nic:((( ked je aj na internete tak mi neodpisuje a ani na sms. on sa zabava s kamosmi, chodi na chaty a jemu to vobec nevadi ako sa citim ja. kamaratky mi vraveli ze som nanho az moc dobra. a asi mali pravdu pretoze ja mu vsetko tolerujem co robi, ako mi velmi ublizuje...urcite si poviete aka som hlupa ze ako to s nim mozem vydrzat ale ja ho jednoducho strasne lubim a ja to proste nedokazem ho nechat alebo byt nanho tvrda!! neviem ako na to...co mam robit:( prosim poradte mi budem vdacna za kazdy jeden prispevok

alzbee

bajuška21: taketo spravanie som zazivala s mojim priatelom..teda spociatku bolo vsetko vcelku oukej, i ked neraz ma strasne nahneval, lebo on to mal v povahe, ze zabudol ludom (vratane mna) zavolat, ci odpisat...spociatku som si pri nom vybudovala, respektive este viac upevnila moju trpezlivost, ale posledny polrok to uz bolo fakt o nervy a nakoniec spravil nieco, kedy v pohari mojej trpezlivosti neostala uz ani len jedina kvapocka a tak je nasmu vztahu po necelych troch rokoch koniec! Bola som nanho strasne dobra, nikto nechapal, ako mu mozem jeho spravanie tolerovat, pretoze sa na mna casto vysral, no ja som v kutiku duse stale verila, ze on si to raz uvedomi, ako sa nepekne sprava...no neuvedomil si a tak som teraz uz sama. Viem, ze polrok je uz dost dlha doba, ale z jeho spravania zrejme vyplyva, ze on o vas vztah uz tak velmi nestoji :-( pripada mi to tak, akoby ti nechcel ublizit, akoby nechcel byt on ten zly, ktory sa s tebou rozide a tak caka, kym to spravis ty a snazi sa ta k tomu "vyprovokovat" jeho spravanim. Ktovie, mozno sa to nakoniec vyvinie uplne inak-a prajem ti, aby sa spamatal, ale jedine, co mozes od neho ziadat je vysvetlenie. Urcite ho nepros, aby sa k tebe vratil alebo podobne...na vztah musia byt vzdy dvaja! drz sa:)

:-Pbebe

jednoducho sere na teba uz si to pripust a chod dalej...takto sa len zmordujes dievca ked budes prosit o lasku u toho kde nieje...vykasli sa na to

bajuška21

mali sme uplne krasny vztah, vsetko co k tomu patri. mali sme spolu naše "po prve" vsetko bolo uzasne a zrazu toto...:( no on ma 17 a ja pomaly tiez 17. hmm skusim mu navrhnut to stretnutie ale pochybujem ze si spravi na mna cas, lebo minule vravel ze ide s kamosmi do mesta a zistila som si ze sedel doma...mne sa tak zda že on myslmi iba na seba!!! a neberie ohlad na druhych to co citia:((

ojka

ak sa bude dať, treba sa s ním dohodnuť na debate a veci si jasne povedať ako sa maju, ale keby mne niečo takéto vyviedol, už by bolo asi po vzťahu. Ja viem,že je ťažké byť na niekoho tvrda, ale tak nemôžeš si nechať skakať celý život po hlave (; ja by som na tvojom mieste konala, za tolké trapenie ti podla mna nestojí (;

Sasenkaa

Teda keby mne sa priatel dva tyzdne neozval alebo nereagoval na sms,telefonat tak to uz by som ani vztahom nenazvala,evidentne on zaujem nema.Bajuska podla mna snaz sa nanho zabudnut,uz sa mu neozyvaj kasli na neho.Ja viem,ze to jednoduche neni.. ani si nemylim,ze si hlupa ale netrap sa koli niekomu kto si to nezasluzi.

majo24

to je cudne ... 2 tyzdne sa neozvat?? prepac ale asi ta uz "nechce"... tvoju dobrotu si nezasluzi...

ja bez mojej nevydrzim ani jeden den... kazdy den sme spolu uz 6 a pol roka..

esty

doteraz bolo všetko ok, zrazu sa ani nerozpráva. Skús porozmýšľať či v tom nieje niekto tretí, kto vam nepraje a rozpráva mu do vzťahu.Alebo nie je niečo, čo si mu zatajila a on sa to od druhých dozvedel?skús nejak trvať natom aby ste si povedali do očí prečo?