Depresie riesim striedanim chlapov

Príspevok v téme: Depresie riesim striedanim chlapov
smutnucka_1

Ahojte, som zufala.
Uz je tomu tok aj par mesiacov, co ma opustil priatel, s ktorym som zila. Po rozchode som 5 mesiacov nedokazala na chlapa ani pozriet, ale momentalne je to uplne inak.
Aby som Vam to ujasnila, zacalo to niekedy minuly rok v decembri. Chyba mi laska, velmi, a som natolko zufala, ze sa snazim najst ju vsade, a je jedno akym sposobom. Vyhladavam chlapov na sex. Aj ked tusim, ze to bude vzdy nezavazne, stale snivam o tom, ze raz jeden z nich bude niekto.... Takto sa mi podaril jeden niekolkomesacny vztah, ale potom to skoncilo, povedal mi, ze chcel len sex a nie vztah.
A tak som pokracovala dalej. Teraz to zachadza do takych extremov, ze sa skoro denne stretavam s ludmi cez internet, nikdy nie za ucelom sexu, ale vzdy skoncime v posteli.. Na chvilu ma upokoji pocit, ze niekoho pri sebe mam, ale na alsi den zas pride depresia, a ja viem, ze toho cloveka uz viac mozno neuvidim. Posledny tyzden som sa takto stretla asi s 5 chlapmi.
Najhorsie na tom je, ze ja pri tom sexe aj tak skoro nikdy nedosiahnem orgazmus, lebo ma chlap nevie spravit. Ide mi vlasnte len o tu fyzicku blizkost cloveka, a je to chvilkove uspokojenie. Takto uz ale dalej nevladzem, nechcem to takto riesit, a vzdy ked niekoho noveho stretnem poviem si ,,UZ NIE", ale je to silnejsie ako ja. Som naozaj zufala, uz neviem, co mam robit. Pred chvilou som vyprevadila z bytu dalsieho....

Stalo sa mi ale, ze v sobotu som sa stretla s jednym, ktory... sa spraval trochu inak. a v tom je problem, neviem, ci ma chcel namotat na reci, alebo to naozaj myslel vazne, ze by chcel vztah.. Ked ma pobozkal, bola som prvy krat po dlhom case vzrusena len z bozku a dotykov... Samozrejme mi povedal, ze sa ozve.. Dufala som, aj ked tomu neverim... povedala som mu ze takych uz bolo, co povedali ze sa ozvu a viac som ich nevidela. On sa vraj ozve urcite.. zatial nic uz druhy den.... Napadlo mi, ze mozno je to kvoli praci- vravel, ze v praci travi cele dni a volne ma len vikendy.. Ale neviem... bola by som tak rada, keby ma uz niekto vysvlobodil z tohto kolotoca, a keby som uz mala jedneho staleho priatela, ktory ma bude mat naozaj rad...

Potrebujem, aby mi niekto daval pocitit, ze som potrebna, ze mu na mne zalezi.. aby ma niekto pohladkal po vlasoch a dal mi pusu na celo.. Nemam to, trpim, a riesim to takto... Nedokazem sa tomu vzopriet napriek tomu ze si stale hovorim ze to uz viac neurobim... vzy pride dalsi chlap a.....

Hanbim sa ist ku psychologicke, som mlada, mam nieco po 20-tke, vobec neviem, ako by na to reagovala...

Prosim, skuste mi poradit, napisat, ci mate podobnu skusenost, ako ste to riesili, atd... Prosim Vas, piste len seriozni a inteligentni ludia, naozaj nemam zaujem aby si tu niekto robil zo mna srandu a urazal ma, nepisem to sem zo srandy.

Vopred dakujem

smutnucka_1

prosim Vas, mozete tu prestat riesit hluposti? Ked sa tu chcete hadat, zalozte si vlastnu temu...

Ja by som bola velmi rada, keby naozaj reagoval niekto, kto nieco podobne zazil, a potrebovala by som povzbudenie.

Mimochodom, uz od piatku som ,,to" nemala.. Dobry zaciatok, nie?

A za posledny tyzden som to mala len s jednym muzom

smutnucka_1

t333 dakujem za podporu.

heaven dakujem tiez za podporu. Co sa tyka tychto veci, tak vzdy to robim s prezervativom...

sexilitka- ja nepisem ze to chcu chlapi, ale ze to chcem JA a ja sa hned na nich vrhnem, ked sa na nich pozriem.. trochu si si to prehodila..

depkar- nebudem sa vyjadrovat.. necham Ta v tom, ze Ty si najmudrejsi a ze Ty mas pravdu, aj ked je pravda opakom

doubledog- ano, snazim sa o to sama, ale na to, aby som sa postavila zo zeme potrebujem, aby mi niekto podal pomocnu ruku

ShaulaThalit- dakujem Ti, Tvoj prispevok mi asi z tychto vsetkych dal najviac.

karioll - zisti si, co je to depresia...

A vsetkym ostatnym dakujem za to, ze maju potrebu kompenzovat si nieco tym, ze sa snazia cloveka urazit. Mozno by odbornik mal pomoct aj Vam..
Toto forum je na to, aby sa sem clovek zdoveril, a aby si precital rady od ludi, ktori chcu pomoct, a nie citat primitivne a infantilne urazky. Kazdopadne sa k Vasim prispevkom vyjadrovat nebudem a nebudem na ne odpovedat, pretoze mi to za to nestoji.
Proste niecim trpim a chcem to napravit a vyhnat zo svojho zivota. Keby to bolo take lahke, ako vsetci pisete, tak to uz davno nerobim.

karioll

si obycajna promiskuitna osoba.iste,je to tvoje vec.nechapem naco sem vlastne pises ze mas depresiu
keby si mala depresie,tak nevladzes vstat z postele.ale preto, ze mas depresiu ale nie preto ze ta tam niekto pretiahne

ShaulaThalit

Nebud smutna... Laska si ta najde, nech si kdekolvek.
Psycholog ti moze pomoct formou terapii, musela by si mu vsak vyklopit vsetko. Svoje vnutro, pocity, zazitky, je tu na to, aby pomohol. Ale na to treba odvahu, teda lepsie povedane doveru.
Vela ludi riesi pocity osamelosti takymto sposobom. Depresia to nemusi byt, to su ine stavy... ale to nie je podstatne. Podstatne je, ze vies o tom, chces pomoc.
Jedna vec je ta, ze tu ti nikto nepoda pomoc, len ti povie, co si mysli. A budu to hlavne tie negativne postoje, kedze ludia radi chapu len odtial potial. Dalej to uz nedokazu.
Ty musis robit co citis. Rob to vsak tak, aby si nedoplatila na to ci uz psychicky, alebo fyzicky (striedanie partnerov je rizikove...co vieme a vies to aj ty). Ozajstneho partnera nehladaj cez sex... Hlavu hore.

doubledog

to je vcelku bezne, takto to riesi mnoho ludi
nebud z toho taka znicena, aj tak ta to dlho bavit nebude :)
to je len faza zivota, ktora ta ma nieco naucit

ale moja rada: necakaj, ze ta niekto vyslobodi, to sa nestane
to musis spravit sama

sexilitka

smutnucka_1
nie je to o tom, že kto to nezažil, nepochopí. Jedna vec, že to riešit chces, druhá, že sama si v tom brániš. Myslím, že nikto ta nepozná tak dobre ako ty sama a preto aj rada, ako sa toho zbaviť, je v tebe. Musíš si venovať viac času sama pre seba, aby si sa spoznala a vedela, čo od života chceš, čo ti robí radosť a čo už nie. Zvalit všetko na hormony, je to najjednoduchšie. Trvalý vztah sa buduje dlhšie a naozaj sa nedá za jedno rande. Nemôžeš íst do postele s chalanom, ktorého vlastne ani nepoznáš, len preto, že sa ti pozrie tam dole (ako si sama napísala). Nie si zvieratko a tak sa trochu kontroluj. Musíš sa naučit asertivity a ako povedať NIE. Ked dokázeš chlapa odmietnut raz, dva razy, potom to už pôjde ľahšie. najhoršie je urobiť to prvýkrát.

AdamKrt

Tak schvalne:

hepatitida B /zltacka/ - inkubacna doba 180 dni.
www.ockovanie.sk

hepatitida C - inkubacna doba 60 dni, ale liecba je iba v pripade, ak viac ako 6 mesiacov su zvysene hodnoty ALT.
sk.wikipedia.org

HPV - od 3 tyzdnov do 8 mesiacov.
www.pohlavne-choroby.eu

Cize aj tych 6 mesiacov moze byt niekedy malo...