Depresie riesim striedanim chlapov

Príspevok v téme: Depresie riesim striedanim chlapov
smutnucka_1

Ahojte, som zufala.
Uz je tomu tok aj par mesiacov, co ma opustil priatel, s ktorym som zila. Po rozchode som 5 mesiacov nedokazala na chlapa ani pozriet, ale momentalne je to uplne inak.
Aby som Vam to ujasnila, zacalo to niekedy minuly rok v decembri. Chyba mi laska, velmi, a som natolko zufala, ze sa snazim najst ju vsade, a je jedno akym sposobom. Vyhladavam chlapov na sex. Aj ked tusim, ze to bude vzdy nezavazne, stale snivam o tom, ze raz jeden z nich bude niekto.... Takto sa mi podaril jeden niekolkomesacny vztah, ale potom to skoncilo, povedal mi, ze chcel len sex a nie vztah.
A tak som pokracovala dalej. Teraz to zachadza do takych extremov, ze sa skoro denne stretavam s ludmi cez internet, nikdy nie za ucelom sexu, ale vzdy skoncime v posteli.. Na chvilu ma upokoji pocit, ze niekoho pri sebe mam, ale na alsi den zas pride depresia, a ja viem, ze toho cloveka uz viac mozno neuvidim. Posledny tyzden som sa takto stretla asi s 5 chlapmi.
Najhorsie na tom je, ze ja pri tom sexe aj tak skoro nikdy nedosiahnem orgazmus, lebo ma chlap nevie spravit. Ide mi vlasnte len o tu fyzicku blizkost cloveka, a je to chvilkove uspokojenie. Takto uz ale dalej nevladzem, nechcem to takto riesit, a vzdy ked niekoho noveho stretnem poviem si ,,UZ NIE", ale je to silnejsie ako ja. Som naozaj zufala, uz neviem, co mam robit. Pred chvilou som vyprevadila z bytu dalsieho....

Stalo sa mi ale, ze v sobotu som sa stretla s jednym, ktory... sa spraval trochu inak. a v tom je problem, neviem, ci ma chcel namotat na reci, alebo to naozaj myslel vazne, ze by chcel vztah.. Ked ma pobozkal, bola som prvy krat po dlhom case vzrusena len z bozku a dotykov... Samozrejme mi povedal, ze sa ozve.. Dufala som, aj ked tomu neverim... povedala som mu ze takych uz bolo, co povedali ze sa ozvu a viac som ich nevidela. On sa vraj ozve urcite.. zatial nic uz druhy den.... Napadlo mi, ze mozno je to kvoli praci- vravel, ze v praci travi cele dni a volne ma len vikendy.. Ale neviem... bola by som tak rada, keby ma uz niekto vysvlobodil z tohto kolotoca, a keby som uz mala jedneho staleho priatela, ktory ma bude mat naozaj rad...

Potrebujem, aby mi niekto daval pocitit, ze som potrebna, ze mu na mne zalezi.. aby ma niekto pohladkal po vlasoch a dal mi pusu na celo.. Nemam to, trpim, a riesim to takto... Nedokazem sa tomu vzopriet napriek tomu ze si stale hovorim ze to uz viac neurobim... vzy pride dalsi chlap a.....

Hanbim sa ist ku psychologicke, som mlada, mam nieco po 20-tke, vobec neviem, ako by na to reagovala...

Prosim, skuste mi poradit, napisat, ci mate podobnu skusenost, ako ste to riesili, atd... Prosim Vas, piste len seriozni a inteligentni ludia, naozaj nemam zaujem aby si tu niekto robil zo mna srandu a urazal ma, nepisem to sem zo srandy.

Vopred dakujem

podobna

Citam citam a zistujem, ze som presne zacala rozmyslat ako ty. Mala som vztah rozisli sme sa, prestala som si seba vazit, a hned som hladala chlapa na vazny vztah. Hehe ake jednoduche, nie? No jasne ani zdaleka nie...Zacal som uvazovat ako ty, len nezavazny vztah som si pomyslela by bolo riesenie, hmmm ake jednóduche hehe. No ani to nevyslo, skratka nebolo s kym, a aj ked bolo nebol cas, a po case zistujem, ze ma to uz aj prestalo bavit pohravat sa s takou myslienkou. Treba sa zaujat cinnostami,pracou a sportom!!! Sportom najlepsie vyplachnes s hnusnou depkou, ktora strasi vela ludi. A este k tomu optimizmus, usmievat sa a usmievat sa, ludia Ti usmev vratia, a myslim, ze aj stratene sebavedomie:-)

fialocka

Smutnucka,
viem ako sa citis, viem ake to je strasne tuzit byt s niekym, s hocikym len aby si citila ze pri sebe niekoho mas, ale tadialto cesta nevedie. Takto lasku nenajdes. Ked sa stretnes s niekym na jednu noc, je jasne ze z toho nikdy vztah nebude. Takeho chlapa si nikdy nebudes vazit, a ani on teba. Chod na to pomaly, ved si urcite pamatas ake je krasne niekoho spoznavat, ake je to pekne ked ta prvy krat pobozka,... nevrhaj sa do "vztahov" na jednu noc, prestan mysliet na to, ze si sama, lebo nie si. Mas okolo seba kopu ludi co ta maju radi, stretavaj sa s kamaratmi, rob co mas rada a uvidis, stretnes niekoho, kto bude za to stat. Ked sa prestanes snazit. Ver tomu, nie je nic horsie jak zufala zena co chce za kazdu cenu chlapa...

vewerka

takto si nielen ze neodozenies depresie ale este aj dostanes nejaku pohlavnu chorobu,takze z blata do kaluze. uricte vyhladaj psychologa a nezamienaj si depresie s potrebou niekoho blizkeho, takymto stylom ho predsa nemozes najst, prave naopak budes sa citit akurat vyuzita a stale mizernejsie.

Petuska B

Ja nechcem aby si si vážila môj príspevok, ja si prajem aby si si vážila samú seba. Asi preto že viem o čom hovorím a je to veľmi dlhá cesta a veľmi ťažké dokázať. Postaviť sa, mať sa rád a vážiť si sám seba. Ale ver mi, že to stojí za to :-) Tak neváhaj a vyhľadaj pomoc, lebo sa do toho dostaneš tak hlboko, že sa odtiaľ už nikdy nevyhrabeš. Drž sa!

Petuska B

Spravíš si zlú povesť, muži ťa budú považovať za ku... a potom si už teda veľmi ťažko nájdeš muža, ktorému by nešlo v tvojom prípade iba o sex. Naozaj to rieš so psychologičkou. Takto si vôbec nepomáhaš ale viac ubližuješ. Myslím aj psychicky. To čo ti chýba nikdy nehľadaj u iných, nikto ti to nedá, to musíš nájsť sama v sebe. Ako sa chceš mať rada? Ako si chceš vážiť samú seba keď sa takto správaš? Ako potom chceš aby ťa mal rád niekto iný? Ako chceš aby si ťa niekto vážil, keď si sama nevážiš samú seba? Muži ťa používajú ako handru a ty sa ako handra aj budeš cítiť, pretože sa im ako handra podhadzuješ. Je to závislosť, môžu ti to dať chvíľkový pocit potrebnosti, lásky, záujmu ale s odchodom muža, odchádza aj tento pocit a ty si si tento pocit spojila s mužom. Je to ako u narkomana, droga mu prináša úľavu, krásny pocit, uspokojenie, ibaže iba chvíľkové. Nehanbi sa zájsť k psychologičke, je veľmi veľa prípadov ako si ty. Takto si sebavedomie alebo pocit vlastnej hodnoty nikdy nezdvihneš. Stačí sa tak začať cítiť, povedať si mám sa rada, ísť do hĺbky. Treba liečiť dušičku. Keď máte chrípku hneď bežíte k lekárovi a keď máte chorú dušu, tak sa hanbíte zájsť za lekárom? Môžeš to síce dokázať aj bez neho ale na to by si musela byť veľmi silná a nie je hanba prijať pomocnú ruku, o ktorú sa oprieš, ktorá ti pomôže vstať a ukáže ti správny smer. Ale takou barličkou ti môže byť iba psychológ alebo ty sama a rozhodne nie žiadny muž. Muži nás ženy iba využívajú, berú to čo im ponúkame, nestarajú sa o následky. Muži sú iba konzumenti.

doubledog

nic v zlom, ale ked to nahodou s tymto nevyjde, co budes robit?
zmeni sa nieco?
tebe chyba nieco vnutri, sebadovera, sebalaska, co ja viem, nieco take.
ale je mozne, ze to nikdy nebudes musiet riesit
len zeny, co maju takyto hendikep, nedokazu podla mna udrzovat hodnotny vztah s muzmi
maju skor sklony mat rozne destruktivne vztahy, ktore ich deptaju

smutnucka_1

Keciatko7 dakujem za prispevky, aj za obranu.
Momentalne uz vyse tyzdna mam jedneho chlapa,... zoznamili sme sa a odvtedy sme kazdy den spolu... este je to len par dni v podstate, ale uz mozem pocitat veci, ktore som pri nom prezila a pocitila prvy krat...
A je to obojstranne.. Nemyslim tym, ze mi to rozprava, ale vidno mu to na ociach, vidno to na tom ako sa sprava....
On mi teraz dava presne to, o com som pisala, ze to potrebujem.. Je to treti clovek na svete v poradi, ktory ma vie rozosmiat aj ked sa chcem hnevat..
Dohodli sme sa na tom, ze to kusime nezavazne, myslim ale, ze ja to len nezavazne nechcem.. ani som skoro nepomyslela pri nom na ineho chlapa..
toto je najlepsi liek na moju ,,chorobu" ... len sa bojim, ci to bude chciet aj on..

zivotaosud

ja som ta urazit nechcela ..su na svete ludia kt bojuju proti takym veciam a bojuju proti prostitucii atd...bu aj ty silna zenska chlapi nas len vyuzivaju iba pre jedno :) a ty potom si zbytocne smutna ....a nehanbi sa ist ku psychologicke je to ako v skole ibaze je to ttroska ine..:) a zabavne obcas a uricte ti omoze aj kedn ie zo zaciatku neskor hej:)drzim prsty viem ez zodna na den sa to neda ale skus ...nerob si zlu povest mysli aj nato ..papa