Očkovanie vakcínou proti infekcii HPV

Peto T

Tých úmrtí je dosiaľ hlásených 25 len v USA, pričom oficiálne odhady hovoria o 10- až 100-násobnom skutočnom výskyte oproti ohlásenému. Takže môžeme počítať 250-2500 úmrtí len v USA, plus 2800-28000 trvalých následkov.

Nikto už nezistí, koľko prípadov "náhleho úmrtia" pár dní alebo týždňov po očkovaní, nikdy neohlásených ako následok očkovania, mohlo byť spôsobených vakcínou.

Jeden prípad za všetky: www.youtube.com

renyyy

media mnoho info skresluju, skandalizuju, vymyslaju a zamlcuju, aby orientovali verejnu mienku istym smerom. to, ze nejaka sprava vyjde alebo ze niekto da na net spravu, ktoru tazko overit, neznamena, ze hned je pravdiva. Umreli 3 dievcata. Pritom tisice dalsich po celom svete bolo ockovanych. Keby bola vakcina taka nebezpecna, tak by bolo mrtvych asi viac. Na Slovensku sa nic take nestalo, ziadne umrtie. Keby som chcela, tak aj ja si kazdu somarinku mozem zaobalickovat tak, ze vydesim polovicu sveta. Vezmi si chripku typu A, urobili bu bu bu a napokon je jej priebeh miernejsi nez bezna chripka. A najprv prisli reci, ze je to smrtelny nebezpecny a neviem aky virus. Ak je clovek v zlom zdravotnom stave, ina choroba mu ublizi. Aj tie dievcata ockovane proti HPV mohli mat v sebe patologicky defekt, ktory ich v spojeni s vakcinou zabil. A sorry, ale 3 umrtia oproti tisicom je zanedbatelne (nieze by som bola bezcitna, ale je to tak). Zas netreba prijimat nekriticky kazdy nazor, ktory pride z americkeho bulvaru.

ajdaaa

Takze,ja som bola prvy krat ockovana niekedy v lete,potom som mala druhu vakcinu a myslim ,ze nejak v januari poslednu tretiu.Zatial som tu a zijem.Mam 15 rokov a za vsetky tri dokopy som platila 116 euro.Som poistena v Apolle,a do konca septembra je pri kupe vsetkych 3 naraz este aj akcia 111 euro do isteho veku,takze ako hovorim...116 eur.A nedávaje tu ochrnute baby...tych je mozno 5 a zachranilo to zivot tisíckam zien,skoro kazda zena sa nakazi sa zivot tymto virusom a sposobuje to aj ine hrozne veci ako rakovinu.Takze tolko k tomu,ja som ZA!A to ze je to drahe,tak aj keby to stálo 13 ooo tak co preboa?na handry sa vam dobre vyhadzuje,ved tu ide predsa o vase zdravie,ba dokonca az zivot.A je to myslim na cca 5,5 roka a potom sa treba dat znova preockovat,ale iba jeden krát myslim a isto to uz nebude take drahe ako teraz,ceny idu stále dole..a aj keby..tak mate 5,5 roka aby ste nasetrili..papap

kaciatko7

inac, v medicine by asi nemali vznikat take veci ako NAHODA (ked tvrdis, ze im nahodou boli tie vakciny podane)

kaciatko7

to je slaby argument...kolko chemickych liekov je nebezpecnych a zdraviu skodlivych a predsa nie su stiahnute z pouzivania...jednoducho, riziko tam je, nie je to take bezpecne, ako sa to snazia farmaceuticke spolocnosti prezentovat...
kto ma zaujem sa zaockovat a nehladi na nasledky, tak prosim, nech sa da, ale ludia maju narok vediet o vsetkych rizikach

odpovedam

tento clanok uz komentovali aj gynekologovia: keby ta vakcina bola taka nebezpecna, bola by stiahnuta z pouzivania. Mohli umriet na skrytu vadu a nahodou dostali vakcinu. Zas neverte kazdej hluposti na internete. Lekar predsa vie, co zene vpichuje.

Peto T

ojka: "Nik nikoho nenúti" - zatiaľ.
"Prevencia je prevencia" - prevenciu rakoviny výrobca zatiaľ spoľahlivo nedokázal.

Sasenkaa: "Nič nestratíš ak sa dáš zaočkovať"

Tie mŕtve, ochrnuté a epileptické dievčatá by s Tebou asi nesúhlasili:
www.youtube.com
www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk
www.medicalnewstoday.com
www.finalcall.com
www.youtube.com
www.youtube.com
www.youtube.com

Viac info:
www.anhcampaign.org
www.rizikaockovania.sk