Skenar

Príspevok v téme: Skenar
Shalom

Ahoj ludia, chodim do zdrav. zariadenia - Skenaru, no neviem, co si o tomto zariadeni mam mysliet, na jednu stranu mi tento program zistil vsetko s cim mam problem, aj to s cim som sa im nezmienila, ale na strane druhej bola o tom nejaka reportaz v Reporteroch, ktoru som sice nevidela, ale mnoho ludi na jej zaklade na skenar dost nadava (dokonca aj ti, ktori s nim ziadne skusenosti nemaju)... Vsetky tie lieky -tianshi, diamantova voda....Nie je to len take tahanie penazi? Co si o tom myslite vy?

silviia

takze SKENAR, moja skusenost?:
co sa vyrobkou tianshi tyka, co ponukaju ako liecbu tak su to dobre vyrobky, no ale v skenar su teda minimalne o stvrtinu az tretinu drahsie ako ich mam ja bezne od lekarky. pristup na recepcii ku klientovy doslova otrasny ta pani tam nic nevie alebo nexce "prezradit" a ani do telefonu ani osobne, neviem ci to ma prikazom alebo je tak neschopna, alebo...? cela ta PC diagnostika bola ako z rychlika, no predtym som musela vyplnit dotaznik kde som mala uviest vsetky moje tazkosti, takze PC skenar diagnostika -lekarka sa zamerala na tie veci a vobec nie na celkove vychytanie mojich skrytych zdravotnych problemov o ktorych neviem a ktore som vlastne chcela zistit. nasli mi zlcnikovy kamen, ktory som nemala, a naopak nenasli velku cystu na vajecniku, co som o par dni sla na sono, kde mi ju odhalili-tot pricina mojich tazkosti. takze tie 2 hodiny diagnostiky spocivali asi z 20 minut, zvysok bolo cakanie a cakanie na spravu teda spolu asi hodinu . no aa cele ma to stalo asi 5 a pol tisic ale to bolo asi 2 apol roka dozadu.teda bez liecby samozrejme, len ta diagnostika cez pocitac-tych 20minut necelych. no a tvaria sa ze maju neuveritelne dlhe cakacie doby na objednanie, pravdepodobne aby stupli na cene-ucinny reklamny tah. tot boli ciste moje pocity a postrehy. pripravky si myslim ze nie su spatne, ale cely ten pristup a za tie peniaze!! bol absolutne otrasny a neprofesionalny a teda cakala som od toho OVELA viac,hlavne co sa celkovej diagnostiky tyka-predovsetkym podrobnejsie k jednotlivym organom a castiam tela mal byt presny popis a nie hromada bakterii,co mimochodom ma v tele kazdy-kazdemu dacoé vyjde, vsetci sme zamoreni, takze jasne ze ked odmorime telo od mikroorganizmov, zbavime sa vacsiny tazkosti, tak asi na tom to maju postavene...to si myslim ja

alenka111

na skenari som bola, za tri tyzdne spolu s liekmi 33 tisic, vysledky ziadne, zaver. vyhodene peniaze. jasne, ze si tu majitelia tohto zariadenia budu pisat, aki su perfektni, ved maju reklamu na vsetkym moznych strankach a v casopisoch. dnes sa robi reklama aj tak, ze uverejnia akoze clanok o super uspechoch, ktory akoze pise nejaky redaktor, ale pritom je to platena reklama. moja skusenost sice bola mastna ale iba negativna. a maju tam velmi velkopanske sposoby, zrejme maju solventnu klientelu, tak su zvyknuti sa pozerat na ludi zhora. lutujem, ze som sa tiez dala nahovorit. ale to sme my slovaci, naletime na hocijaku blbost a uverime az vtedy, ked sa presvedcime sami.

diamant

nechcem sa s nikym hadat,ale....vy ste sa akoze podpisal?? inak zaujimave,ze ste sa ozvali hned ako som napisal kritiku (okolo polnoci),verim ze vasi zamestnanci su za tuto sluzbu kvalitne plateni..., a ano,pozrel som si vasu stranku a dost som sa pobavil.mam za sebou univerzitne vzdelanie technickeho smeru...a tie zvasty na stranke...na to vam naletia kurat tak nevzdelani alebo mierne vzdelani ludia. inac ta magneticka deka, to je fakt super...to mate asi zo StarTreku alebo z hviezdnych vojen. inac,kazdy kto vam tvrdi ze jeho liecebne metody su PREVRATNE a REVOLUCNE ma nieco za usami. ked je to take prevratne a vysledky takmer zazracne, ludia by si vas vyhladali sami a to by ste si ani nemuseli robit reklamu na www.zdravie.sk ako to robite teraz... ja by som na vas normalne poslal inspekciu nech vobec preveri ci tie dve MuDr. co tam mate maju aspon vobec nejaky diplom...

skenar slovakia

no to akurat skenar. moja priatelka tam bola a skusenost z prvej ruky hovori za vsetko: PODVOD, PODVOD, PODVOD !!!!!!!!!!...ak si chcete svoj stav zhorsit-chodte tam, ak mate vela penazi a neviete co s nimi-chodte tam, ak nemate zdravy rozum-chodte tam... nikto vam nebrani :-)PRECO STE SA NEPODPISAL?AKE MATE DOVOD TVRDIT,ZE IDE PODVOD?NAPISTE NAM,RADI VAM ODPOVIEME.NASE SKUSENOSTI HOVORIA O OPAKU....SLEDUJTE CASOPIS "ZDRAVIE"A "VITALITA"BUDE TAM DOST DOKAZOV O SPAVNOSTI NASICH METOD.

skenar slovakia

no to akurat skenar. moja priatelka tam bola a skusenost z prvej ruky hovori za vsetko: PODVOD, PODVOD, PODVOD !!!!!!!!!!...ak si chcete svoj stav zhorsit-chodte tam, ak mate vela penazi a neviete co s nimi-chodte tam, ak nemate zdravy rozum-chodte tam... nikto vam nebrani :-)PRECO STE SA NEPODPISAL?AKE MATE DOVOD TVRDIT,ZE IDE PODVOD?NAPISTE NAM,RADI VAM ODPOVIEME.NASE SKUSENOSTI HOVORIA O OPAKU....SLEDUJTE CASOPIS "ZDRAVIE"A "VITALITA"BUDE TAM DOST DOKAZOV O SPAVNOSTI NASICH METOD.

diamant

no to akurat skenar. moja priatelka tam bola a skusenost z prvej ruky hovori za vsetko: PODVOD, PODVOD, PODVOD !!!!!!!!!!...ak si chcete svoj stav zhorsit-chodte tam, ak mate vela penazi a neviete co s nimi-chodte tam, ak nemate zdravy rozum-chodte tam... nikto vam nebrani :-)