Kríza vo vzťahu, či už mám toho dosť???

Príspevok v téme: Kríza vo vzťahu, či už mám toho dosť???
Lienkoo

S priateľom žijeme spolu už rok, na občasné hádky celkom fajn..Len už mám plné zuby toho, že pri hádkach ustupujem len ja..a stále mu musím dať za pravdu, veľakrát aj kvôli tomu,aby bol pokoj,aby sme sa nehádali tak musím ustúpiť ja aby skončila hádka. Rýchlo sa nahnevám, pohádame sa, ale mňa hnev rýchlo prejde..Až do predvčera...Šli sme na jarmok, že si spravíme pekné poobedie..ani sme tam poriadne neprišli a už mu volal jeho / náš kamarát, že či prídeme k nemu..priateľ, že jasné do desiatich minút sme tam..Dosť sa ma to dotklo, on na to, že ho oklamal, že nič sa nedeje..V priebehu ďaľšej hodinu mu kamarát volal 4 krát, že kde sme..Super..Keď sme odchádzali z jarmoku, začalo pršať a riadne sme zmokli..V aute som mu tri krát povedala, že k nemu nechcem ísť, lebo mi je zima a som celá mokrá..nakoniec ma ukecal, však čo pre neho nespravím, nie? Cestou sme sa kvôli jeho kamarátovy dovadili, načo som vystúpila z auta..Frajer odišiel za tým kamarátom k nemu domov a mna nechal bez penazí stáť v tom daždi..potom som šla za ním, lebo bola fakt kosa aj on mi napísal, že mám prísť..ako som prišla ku kamarátovi,tak kamarát začal po mne hučať že čo sa hádam a neviem čo..vyletela som aj ja a odišla som. Frajer ostal tam, ani ho nenapadlo ísť za mňou a to vedel, že vonku prší, nemám pri sebe peniaze a pešo mám domov hodinu..a teraz sa čuduje prečo som nahnevaná..preto, lebo predo mňou uprednostil kamaráta, nešiel za mňou..Fakt ssom nahnevaná a dotklo sa ma, že uprednostil kamaráta a nie mňa..Len on si nechce priznať pravdu, nechápe, že sa ma to dotklo..rovno mi povedal, že sa mi nemá za čo ospravedlňovať..Ja fakt neviem, čo mám robiť, úplne sa vo mne niečo zlomilo..rozísť sa, trucovať, nechať zase jemu za pravdu..PROSIM poradte mi niekto čo mám robiť. Ďakujem

jonatanka

Ja by som sa na takeho frajera vykaslala. Ved ta nechal stat v dazdi a odisiel za kamosom,to je teda sila! Uz si pekne zvykol,ze si s tebou moze robit co chce,lebo vie,ze mu odpustis. On si ta nevazi,si pre neho len kamoska a nic viac,to si len ty namyslas. Keby ta lubil,nenecha ta tam stat zmoknutu a bez penazi,moze sa hanbit,chudak jeden. Takehoto by si chcela ako otca svojich deti? Cim skor von z takehoto vztahu.Hadam mas svoju hrdost,alebo si neveris,ze mozes mat aj ovela lepsieho partnera?

Lienkoo

..ja by som spravila asi to isté, ostala by som s ním..Vždy je to lepšie ako keby ťa podviedol zo ženou, ale aj tak je to silná káva.. Ako dlho ste spolu? On chce vo vašom vzťahu pokračovať? Ak sa ľúbite, tak to zvládnete :)

katuskaja

Tak Ty jeho ,,kamarati,, tiež maju partnerky a tie partnerky s nimi este chodia ale asi im to este nepovedali...tak ja som ochotna so svojim ostat ak s nimi nebude sexualne zit

Lienkoo

katuskaja
..fuuuha, tak to ti fakt nezávidím..musí to byť hrozné pre teba..neviem si to fakt predstaviť..A čo ideš robiť??

katuskaja

Lienkooo
len daj popzor aby sa z neho nevyklul gay, tiez pren mojho boli prvoradi kamarati a aj som snim chodila s nimi len tak posediet a tak..niekedy sme boli aj sami spolu, ale potom s kamaratmi chodil radsej sam a so mnou len vecer po18. hod .asi tak.A nakoniec sa mi priznal ze je gay. A ze len z formalneho hladiska chce mat dievca, aby pred spolocnostou tak nevyzeral.Ale normalne sme mali aj sex aj vsetko, prechádzky, bol super, tak neviem čo teraz robit.a Tiez sme sa hadali na takych veciach ako ty,-(

Lienkoo

Tak sme si to konecne vysvetlili:) Normalne uznal, ze som mala asi pravdu..normalne sme sa o tom porozpravali, boli aj slzicky, ale mam pocit, ze celkom pochopil o co slo..a povedal, ze si mam viac stat za tym, co v skutocnosti chcem.. takze sa to vyriesilo a je to fajn:))

evinmka

Ahoj Lienkoo,
dam ti jednu radu ako to robim ja a vzdy to funguje. Ked dojde k situacii, ze mam pocit,ze sa sprava sebecky, tak to necham tak, nevrtam do toho, prisposobim sa :))) ale jasne mu poviem, ako to vidim ja... a ked aj napriek tomu trva na svojom, nerobim sceny, ale tvarim sa, ze ok. a potom o den dva, ked spolu kecame, tak mu poviem o tom, ako som sa citila v tej situacii a ze mi to ublizilo, on je vtedy schopny pocuvat, vacsinou sa mi ospravedlni a pochopi, ze urobil chybu a ideme dalej a on sa snazi to neopakovat.

SOFFA

....LIENKOO,JAK KEBY SOM SA V TOM CLANKU VIDELA S MOJIM PRIATELOM.TIEZ SOM IMPULZIVNA A VELA VECI POVIEM V AFEKTE.POTOM MA TO O TO VIAC MRZI.VIES MUZI MAJU INE MYSLENIE AKO MI ZENY.ON NECHAPE ZE TY TO BERES TAK ZE UPREDNOSTNIL KAMARATA,PRED TEBOU.JEMU TO DOJDE,ALEBO UZ DOSLO AZ KED MU TO POVIES.NEBER TO TRAGICKY,POROZPRAVAJTE SA A HLAVNE NEUSTUPUJ.V PARTNERSTVE SU KOMPROMISY.TO JE LEN NA NOM CI ICH UPREDNOSTNI A PODLA TOHO SA ROZHODNI