Onanovanie

Príspevok v téme: Onanovanie
mima2

Ahojte!Chcem sa spýtať hlavne pánov či je pre nich také dôležité onanovanie.Popri normálnom sexe s manželom/musím priznať že popri deťoch to nie je bohvieaká sláva/sa stáva že manžel sám onanuje.Najprv som si to nevšímala len som sa usmiala,ale niekedy mi to príde ujeté,že má manželku a pritom onanuje!Mám sex rada manžel si pochvaluje,a prijal by asi častejšie.Ale ja sa neviem vypať z denného kolobehu a premeniť sa na milenku .Keby sa trošku posnažil...Ale to už je informácia asi pre neho,že?No tak za reakcie ďakujem

gomez

Onania má tú výhodu, že si to urobíš vtedy a tak rýchlo ako ty chceš. Dobrý sex potrebuje správne načasovanie a synchronyzáciu oboch. No a keďže nie si ty a určite ani on pánmi svojho času tak mu to je pohodlnejšie. Ale súhlasím s love doctorom, skús sa zapojiť.

love doctor

ked onanuje, miesto usmevu chyt situaciu za pacesy a opytaj sa ci nepotrebuje s tym pomoct. vzajomne sa takto mozete dostat do varu obaja a ver mi ze vacsina muzov to privita. a nic si z toho nerob. chlap niekedy potrebuje vyventilovat, to neznamena ze ta menej lubi alebo ze to je " ujete"

mima2

Aj sa mu snažím povedať čo chcem ale mám pocit že to nebere vážne.Nechcela som na neho tlačiť ale neviem ako to povedať dôraznejšie bez toho aby to bral ako obviňovanie.Ale nech poviem čokolvek tak sa to akosi zabudne alebo prepočuje

anka

a preco to riesis tuna a nei s manzelom??preboha ved komunikacia na prvom mietse...ked vravis ze mas sex rada tak ho praktizujte..ak sa velmi xlapik necini tak mu to povedz...ze popri vsetkom tom zhone potrebujes trosku "popchat..."do sexu...