Onanovanie

Príspevok v téme: Onanovanie
mima2

Ahojte!Chcem sa spýtať hlavne pánov či je pre nich také dôležité onanovanie.Popri normálnom sexe s manželom/musím priznať že popri deťoch to nie je bohvieaká sláva/sa stáva že manžel sám onanuje.Najprv som si to nevšímala len som sa usmiala,ale niekedy mi to príde ujeté,že má manželku a pritom onanuje!Mám sex rada manžel si pochvaluje,a prijal by asi častejšie.Ale ja sa neviem vypať z denného kolobehu a premeniť sa na milenku .Keby sa trošku posnažil...Ale to už je informácia asi pre neho,že?No tak za reakcie ďakujem

ph

Neviem ci je to zdrave ale ked si sam nic ine ti neostava(okrem prostitutky)Ale ked mas partnera tak radsej NEHON teda podla mna na co mas partnera?????

sisinka144

keby to muz robil pri mne a dokonca v mojej pritomnosti,velmi by ma to ponizovalo.ja by som mu povedala-si úchyl?na co mas mna?neprajem si,aby si to robil a prosim respektuj ma.

stevo

ja neviem ci to je normalne ked uz mate aj deti ze on onanuje...
priznam sa ja som casto onanoval ked som mal 14-15 hlavne pocas ZS a potom 1.-2. rocnik na gympli, stale sme sa o tom bavili so spoluziakmi aj o zenach nic ine nam nelietalo po rozume :) zas onanovanie nie je zle len jedno ma zarazilo ze tvoj muz si len tak sadne pred TV vytiahne si ho a zacne si ho honit a ty napriklad vysavas :) a decka su kde ?/ked su male tak nic/ ale aj tak trosku hanblivosti by tu nezaskodilo,ja by som sa hanbil honit pred babou to je jedno ...ine to je samozrejme pri sexe :)

Adulka

na onanovani nieje nič zle. a ked to partner robi, nič na tom nieje lebo milovanie to nikdy nenahradí. ja sa dokonca aj rada pozerám na to :-)