Vysadenie antikoncepcie a meškanie menštruácie?

cucka00

dobry den potrebujem poradit vysadila som antikoncepciu hned po vysadeni mi dosla menstruacia , mesiac som bez antiky a menzes nikde neviem ci mam cakat alebo kolko mam cakat alebo co mam robit dakujem

8saskia8

mne sa to stalo pred dvoma mesiacmi , po mesiacovom meškaní som šla na gyndu, doktor ma tak vykričal, a mal pravdu. s tym sa nezahráva..čim neskor tym horšie..polycysticke vaječniky, a plno vzrastov, a teraz MUSIM brať HAK.. :/

Lily156

Cavte, chcela by som sa poradit a spytat...ja som brala antik. a vysadila som....uz dva mesiace mi neprisla...v pondelok som si bola dat pchnut vyvolavacku...dnes je uz streda vecer...a stale nic...:/ mam kusok z toho uza j nervi...sice som pohl. styk nemala...tehot. test som si este nerobila..zajtra si spravim...je to normalne , ze mi meskaju aj takto 2 mesiace?

lenka753

Dobry den. Potrebovala by som poradit. V auguste som dobrala antiku asi po roku uzivania. Dostala som menstruaciu a dalsie balenie tabletiek som od vtedy nenasadila. Do teraz som nedostala menstruaciu a mala som pred par dnami 2krat nechraneny styk. Od poslednejenstruacie som nebrala tabletky a partner nepouzival kondom ale vzdy si fal pozor. 3tehotenske testy vysli negativne. Myslite ze mi meska s vysadenia antiky alebo som tehotna? Nemam nejake priznaky kedine dlhsie obcasnu bolest v podbrusku ako keby som mala dostat menstruaciu. Dakujem pekne za radu.

kozicka123

mne po vysadeni HAK meskala menstruacia a na zaklade hormonalneho profilu mi boli predpisane gestageny, ktore som brala polroka a aj tak to nepomohlo.. po ich vysadeni som opat nedostala menstruaciu asi 6 mesiacov a uz som nemala chut brat dalsie lieky.. teraz som vyskusala pit caj z alchemilky 2x za den, pila som ho 10 dni, potom som si dala prestavku a do tyzdna prisla menstruacia.. skuste to tak urobit, mne to perfektne zabralo... lieky uz nechcem ani vidiet

elly

ja som prestala brat HAk cca pred mesiacom a uz mi 6 dni meskaju...tak zacinam pit caje ako alchemilka a imelo dufam, ze to zaberie...lebo vyvolavacka to len dalsie hormoony do tela..

lulut555

je to koli tabletkam. znamej uz vyse roka po vysadeni meskaju. ale ta to ma aj z psychickeho rozpolozenia a nesla za doktorom. ale mne po vysadeni tiez meskali ale casom nabehli aj s povodnymi krcmi. musim uznat ze je to frasovina ta HAK, mam teraz problemy so stitnou zlazou, hormony uplne rozhadzane

jahodka123

Aj mne takto blbol, ked som vysadila. Nič to není, len má organizmus šok. Zbehni na vyvolávačku a poraď sa s lekárom, čo ďalej. Niektorým babám trvá aj rok, kým sa im to ustáli a začne chodiť ako-tak pravidelne..

niekto,nieco

Chcela by som sa spytat...po vysadeni HAK sme s partnerom mali pohlavny styk,ale nie do konca,teda bolo to iba raz dnu,a potom sme v tom nepokracovali...takto sa to stalo dvakrat...takze mi menstruacia meska naozaj len kvoli vysadeni hak alebo tu je aj mozne riziko otehotnenia?

odpovedam

jasne, ze je to dosledok hak. Tabletky predsa "zamrazia" cyklus, zena nemava ovulaciu a preto po vysadeni treba cakat, kym sa telo spamata a ovulaciu si nastartuje samo.