Frontin - uzkostna porucha

Kamco97

Ahojte čo by my mohlo pomôcť. Proti stresu uzkosti Točieva sa my hlava mam 14 rokou a už sa my točieva a mam zavraty a som unaveni už do obeda :( A už mam aj zli pocit strašne že ako takto budem žit

Tonnie

Mili spolupacienti, ja som uzivala Frontin asi 6 rokov, zo zaciatku mi pomohol ale postupne mi prave tento liek ublizoval. Je to droga! Vysadte ho co najskor, postupne znizovanim davky, neuzivajte ho dlhsie ako jeden rok, je vysoko navykovy. Okrem toho uzivam 8 rokov antidepresiva Citalec.
Prajem vam vela uspechov!:*

purum

beriem ho uz 4 roki.myslim ze mi nepomaha ako na zaciatku .aj tak som niekedy nervozna.ale rano bez neho nemozem byt.huci mi v hlave a je mi zle kym ho neuzijem.

J111

Mne povedala doktorka, ze je dost slaby na take stavy. Asi preto, ze clovek vela bdie, take dve tri hodinky denne, nemal by tolko bdiet:D

čokoladka

ja beriem frontin 10 rokov a neviem si od neho odvyknut brala som aj antidepresiva 4 roky že aby som ho vysadila ale neda sa

hviezdička

Mohla by som frontin vysadiť po 2 tyždoch uživania?? Brala som ho 2 denne, pol ka rano polka večer. Ale k lekarovi by som nechcela isť dakujem

hviezdička

Ahoj, ja som začala uživať frntim asi pre 2 tyždňami, beriem polku tablety rano a polku večer. Po užiti tabliet sa my chce spať, som na peenke, ale onedlho nastupim do prace a som zvedava ako to zvladnem....