Preco nemozem otehotniet?

Príspevok v téme: Preco nemozem otehotniet?
veronnnnn

ahojte vsetci, neviete nam niekto poradit preco uz rok a pol nemozem otehotniet?mate niektora podobny problem?chodim pravidelne ku doktorovi,nefungovali mi vajecniky,ale su v norme a povedal mi,ze by som uz mala otehotniet a stale nic. priatel je zdravy,ja tak isto...uz neviem. chceme sa vziat,sme zasnubeni a velmi sa lubime,ale nechcem,aby sme az potom zistili,ze nemozme mat babätko,ze budem vinou ja.uz neviem co by pomohlo.prosim,ak niekto mate podobny problem,alebo mi niekto viete poradit,tak mi odpiste.vopred dik.ahojte

Alinka333

Ahojky, no hlavne nebud smutna. Neviem, ci si pocula o vyzivovom doplnku Infolic- je to kombinacia inozitolu (vitamin sk.B ) a kyseliny listovej. Inozitol výrazne zlepšuje kvalitu vajíčok a napomáha otehotneniu. Sestra mala podobný problem ako ty. Brala Inofolic 2x denne 1 sacok na odporucanie gynekologicky a dnes uz ma mamickovske starosti ☺.

livca

Ahojte baby.ja mam uz sedemrocnu dceru.otehotnela sem v sedemnasti.planovane :) no s jej otcom sme to hned skoncili.vraj sa nato necitil.no ked mala sophia 3roky spoznala som svojho terajsieho muza a od prveho mesiaca co sme.sa spoznali sa snazime p dieta a nic.a teraz som mala zvlastnu menstruaciu..ze po dvoch tyznoch.uz je to mesiac..od tejto menst.dufam ze ju nedostanem ani ;)

redbatka3

sksu vnutornu ocistu - cvera, pecen atd... mozno si zanesena toxinmi, parazitmi a kvasinkou... nieco si o tom nastuduj

Ivka 1

Baculka dá sa to prírodnou cestou,posilniť maternicu sedacími kúpeľmi, pitím bylinkových čajov a užívaním vitamínov a minerálnych látok na prírodnej báze. Mám s tým viacročné skúsenosti a viem ako na to.Je potrebné riešiť Tvoje zdravotné ťažkosti ale veľmi dôležité je poznať aj stav partnerových spermií. Veľmi často sa rieši len žena a partner nie a príčina môže byť aj tam.

baculka556

ahojte.. mam uz rocny vztah. so svojim priatelom sa o to pokusame od zaciatku. u gynekologa som bola a som sa nato aj spitala ale zevraj mam asi slabu maternicu a ze sa mame stale pokusat ale stale nic.. citim sa velmi smutna a chcem mat to male dietatko. poradte mi lebo mne sa k toktorom velmi nechce. ak by sa dalo neak bez lekarov

Ivka 1

Murcka držím Ti palce aby si mala dobré
výsledky a konečne sa vám zadarilo.Ak budeš potrebovať pomoc,kľudne sa ozvi.
Rada Ti pomôžem ak budeš chcieť.

murcka

My s manželom sa pokúšame 1 a pol roka. Som z toho zúfalá.Teraz chodím na folikulometriu.Dnes my brali aj krv na hormony a na štítnu žľazu. Držte mi palce, aby sa to všetko podarilo