Preco nemozem otehotniet?

Príspevok v téme: Preco nemozem otehotniet?
veronnnnn

ahojte vsetci, neviete nam niekto poradit preco uz rok a pol nemozem otehotniet?mate niektora podobny problem?chodim pravidelne ku doktorovi,nefungovali mi vajecniky,ale su v norme a povedal mi,ze by som uz mala otehotniet a stale nic. priatel je zdravy,ja tak isto...uz neviem. chceme sa vziat,sme zasnubeni a velmi sa lubime,ale nechcem,aby sme az potom zistili,ze nemozme mat babätko,ze budem vinou ja.uz neviem co by pomohlo.prosim,ak niekto mate podobny problem,alebo mi niekto viete poradit,tak mi odpiste.vopred dik.ahojte

jollina

Cvičíš niečo?? Netreba čakať na zázrak od lekarov, ale treba preto niečo urobiť sama. Teraz som mudra, ale ked som tiez nemohla otehotnieť, tak som tiez lietala po doktoroch a brala vselijaké lieky. Nakoniec som otehohotnela, ale tie lieky si mysdlim, že pre dieta niesu najlepsie riesenie. Mali sme vselijake probvlemy s dcerou. Aj teraz vselico riesime.Dnes viem, že by som cxhodila na jogu ako moja znama.Zacala chodit, otehotnela a velmi dobre znáša aj tehotenstvo. To je moja rada.

hujer

ja som sa po siedmich rokoch opytal frajerky, ze ci chce mat dieta so mnou a zit so mnou uz furt...ze ja ju chcem a vsetky tie veci okolo, ona sa zlakla a...uz nemam frajerku...a ani dieta...
ale teraz vazne...otehotnenie je aj pri uplne zdravych jedincoch velmi malo pravdepodobna vec, no a ked je nejaky zdravotny problem, tak sa pravdepodobnost znizuje este rapidnejsie...skus bylinkarku...u nas v mestecku zije jedna pani a ma na "svedomi" okolo 200 porodov, ktore by sa inak neuskotocnili...