Macka v byte

18hvizd

severanka123...to som tiez citala,ze macky odsavaju negativnu energiu,a su dobre pri depkach..len sa bojim,aby som deckam neublizila...ale zas ma na druhej strane uspokojuje to,ze vidim u svokry,ze im to nevadi...

severanka123

vieš, poznám mamičky, ktoré navštevujú alergológiu a fungujú na liekoch a sú v pohode, proste im to stačí..... niekto lieky naopak odsúdi..... každý si musí vybrať...... pre mňa a moju rodinu je mačka alebo pes terapia ako taká, rovnako ako kone, ale to je iná téma..... harmonizuje to psychiku..... prečo myslíš, že deti tak milujú zvieratká? Lebo zvieratká nie sú negatívne.... A mačky práve tú negatívnu energiu nasávajú do seba.... Preto je vhodné nechať sa obtierať...... už vidím, ako sa možno smejete, ale funguje to.... pusti mačku do bytu alebo domu a sleduj kam si sadne.........

severanka123

karioll, nič v zlom, ja tu nezvyknem nikomu oponovať, len si myslím, že každý problém má svoje riešenie a nemusí byť hneď negatívne...... ale naopak pozitívne.... myslím, že moje príspevky tu mnohým pomáhajú tak ako mnohí pomôžu mne, a tom predsa fórum je.... ja neodcudzujem veci, ktoré nepoznám..... v tom je ten rozdiel medzi nami.... v prístupe......:-)))

18hvizd

severanka123.....ale lekarke by som to asi mala povedat,ci nie?....mna len prekvapuje to,ze maju alergiu...a ked sme u svokry,tak sa s nimi vobec nic nedeje...ani potom..ani,ked sme tam...alebo to bude,ako moj syn hovori.....citujem...ja som alergicky len na cudzich psovna nasich nie...koniec citatu....:-)))))))

severanka123

nikto tu predsa nepíše o 100% vyliečení, ide o to, ako s ňou žiť, mne je ľúto alergických detí, prečo ich izolovať od prírody a živého, keď sa to všetko dá skĺbiť..... nejaká stredná cesta predsa vždy existuje.....

severanka123

s alergickými deťmi žijem a nepatria mne, je to moja práca, aj keď nie som lekár alergológ, ja riešim príčinu, nie dôsledky, podľa mňa sa netreba vyhýbať tomu, čo je prirodzené.... ale máš pravdu, vždy je jednoduchšie všetkých zotrieť, skritizovať, zavrieť do jednej miestnosti bez alergénov.... a.... bude dobre:-))) každý tu má na výber, ja píšem len svoj názor a ten vždy pláva s prúdom a nikdy nie proti.....

18hvizd

severanka123....prepac,niezeby som sa kariola zastavala,ale myslim,ze ma pravdu...aj ked to nerada priznavam...ja som len chcela vediet nazor inich...dakujem

karioll

no severanka
precital som si aj dalsie tvoje prispevky.takze vyliecit alergiu?prosim ta ak mas trochu ucty sama pred sebou viac sem nepis

severanka123

vieš, mám kolegyňu, ktorá má alergickú dcéru, a vždy, keď dcéra ide na nejaký školský výlet alebo nebodaj branný výcvik alebo niečo čo sa týka prírody, tak jej píše ospravedlnenku, že nemôže, lebo je alergik, tak žasnem.... nič nie je horšie ako izolovať alergické dieťa od všetkého živého - a je to jedno, či sú to pele, kvety alebo zvieratá...... Treba len nájsť správneho terapeuta, ktorý vám pomôže a stlmí alergiu na minumum, lebo viem tak, že sa to 100% nedá vyliečiť.....

karioll

severanka123
keby si viac citala a premyslala a menej vypisovala blbosti bolo by lepsie kazdemu.chapes vyznam slov alergicke deti?
ja ako jeden z mala na tomto fore viem,kde je sever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!