Chudnem - ochoriem ?

15ročný

Vedeli by ste mi niečo poradiť , čo normálne dostať v obchode ,a teda ako píšete zároveň zdravé , čo by som mohol počas dňa jesť , tak , že budem aj cvičiť a chcel by som chudnúť ?!!

majama

15 rocny o 19,00 si daj este aspon nejaku bielkovinu,trebars biele acidko do desiatej je daleko...
...kola skus stranku -odkaz odstránený- tam chod na forum,je tam vela bab z trojcifernymi cislami,ktore uspesne schudli racionalnou stravu

kola

ahojte tu je bacuľka chce so mnou niekto začať chudnúť mám 115kg a veľmi by som chcela schudnúť zatiaľ sa mi to nedarí tak kto chcem skúsiť takto či sa nenájde dobrá duša čo to skúsi somnov žeby sme si písali a dodavali si silu chudnúť.

ojka

15ročný
ak chceš rano cvičiť, tak je najvhodnejšie prave pred ranajkami, čiže pred tým ako sa naješ ;-)
ak chceš cvičit večer, tak ja najlepšie, ked cvičiš najneskôr 3 hodiny predtym ako ideš spať, a jesť by si mala najneskôr 2-3 hodiny pred tým ako ideš do postele ;-)
ALE úroveň metabolizmu sa zvyšuje práve pri cvičení a zvýšená zostane ďalších 12 hodín.Keď budeš cvičiť ráno,tvoje telo spáli počas dňa viac kalórií.Keď sa rozhodneš cvičiť večer,metabolizmus sa pri spánku spomalí,a tak stratíš 12 hodín rozbehnutého spaľujúceho metabolizmu.

15ročný

Tak keď sa má jesť 3hodiny pred spánkom, t.j ak je škola idem spať o 22:00 , mám o 19:00 jesť ? O koľkej mám potom cvičiť , keď ráno sa to nedá ?!

karioll

tvoje telo je vo vyvoji,potrebuje vsetky ziviny v spravnom pomere,to znamena 60%sacharidy,30%bielkoviny 10%tuky
moze sa ti stat hocico,od vypadania zubov,cez impotenciu az po smrt uplne vsetko.ked ti klesne hladina sodika,dostanes opuch mozgu alebo pluc a zomries.ze pri takomto sposobe zivota aky mas ti zatial nic nie je,je to preto,lebo mlady organizmus dokaze vykompenzovat rozne chyby,ale nic nie je večne.
je to ako s alkoholom,ked sa opijes v 20 tych rokoch,rano ides v pohode do roboty ci skoly.ak to urobis v 40 tke,davas sa dokopy tyzden

jajka001_

naštuduj si nieco o hladine cukru v krvi a tiez vseobecne o zdravej vyzive
este k tomu, si vo vyvoji, vyvazena strava a pohyb, ziadne diety

checheche

15rocny: len v tom pokracuj dalej. az si uplne znicis metabolizmus a zlyhaju ti vnutorne organy, tak potom uz nebudes musiet jest vobec, lebo jedine, co do teba pojde bude infuzia v nemocnici. Posledne jedlo sa ma jest 3 hodiny pred spankom. takze bud si lahnes o 17 00 alebo sa zacni stravovat ako normalny clovek

15ročný

Ono ako čo sa mi môže stať ? Prísun cukru v strave mám , snažím sa jesť aj ovocie a cvičiť . Nerobí mi problém vydržať nejesť , a na sladkosti už ani nemyslím . Cítim sa lepšie , len ma fakt zaujíma , či sa mi môže niečo stať . Vaše rady(i)(bože aké "i" sa tam píše?)beriem , a budem sa to snažiť zmeniť .