pohlad do vystrihu

Príspevok v téme: pohlad do vystrihu
maciatko

minule mi jeden chlap co sedel vedla mna stale cumel do vytrihu, aj ked ten vystrih nebol velky a prsia nemam az take velke, preco? Myslite si ze takyto chlapi si viac potrpia na prsiach, davaju tomu prednost alebo je to normal, ze to primitivne robia vsetci chlapi ? A este sa robil, ze ho nevidim... :-)

arriela

robi to drviva vacsina chalanov a baby si o to sami koleduju,ked nosia vystrihy..a nehovor,ze ti to aspon trocha nelichotilo,ked vidis,ze sa typkovi lubis..:))a priznajme si uprimne,baby tiez cumia na chalanov,ked je na co:)

sin

Ale v skutocnosti to robime preto, lebo je to "zakazane". Keby chodili zeny stale s odhalenymi prsiami, tak to bude onicom. Keby si zahalovali a skryvali napriklad len kolena, tak potom nas pohlad na ne bude vzrusovat. Ale prsia su idealnejsie kedze ich muzi nemaju.

janosik

to su divne otazky
ved to je vrodene, nema vyznam sa nas pytat, preco to tak je. to sa pytajte stvoritela alebo koho.

:-)

h, na prsia su zatazeni muzi vsetkych kategorii, ja tiez nechapem, ze preco prave tato cast tela???to s tym detstvom sa mi moc nezda, ved to si ani nepamataju ,ze kedysi boli kojeni../a mozno niektori ani neboli../co vy chlapci na to??preco nie prave usi, ruky atd..:-)

sin

heh, raz som bol s jednou ktorej som povedal: "No nehnevaj sa, ale ked uz si si dala vystrih a evidentne nieje horko, tak asi chces, aby som sa pozeral. No tak ja sa budem pozerat." A pocas dalsieho debatovania sa mi pozerala stale do oci a ja jej na ten krasny skvost. Poznala ma dobre a nevadilo jej to. Ja som sa pozeral a pozeral stale a stale. Ze nech sa vypozeram. No a co sa nestane. Ja som sa naozaj vypozeral :D Potom ma to uz nebavilo. Po nejakych 50 minutach :) Lenze stretli sme sa na dalsi den a mne sa jej prsia zdali znova velmi atraktivne a zasa som horel tuzbou nazriet do vystrihu. Uz sa len smiala :)

shrug

Od narodenia sme na ne fixovany, potom su nam zakazane a potom zas povolene...a dalsi dovod je ze prsia mate vy a my nie, inac by nas tolko nezaujimali, sme proste zvedavi