pohlad do vystrihu

Príspevok v téme: pohlad do vystrihu
maciatko

minule mi jeden chlap co sedel vedla mna stale cumel do vytrihu, aj ked ten vystrih nebol velky a prsia nemam az take velke, preco? Myslite si ze takyto chlapi si viac potrpia na prsiach, davaju tomu prednost alebo je to normal, ze to primitivne robia vsetci chlapi ? A este sa robil, ze ho nevidim... :-)

gomez

nehanbiť sa, hlavu hore, vypnúť hruď! Myslím, že sa vôbec nemusíš hanbiť. Je to len na chválu že tvoje prsia ocenia muži upreným pohľadom. Je veľa dievčat čo po tomto túžia. A je tu o tomto aj veľa tém.

DJ HiDe

No, vsetci celkom nie :) Mna uz nezaujimaju prsia, ako pred par rokmi, teraz si viac potrpim na povahove vlastnosti a celkovy vzhlad, prsia je len dezert, ktory sa dobre vychutnava uz v zacatom vztahu..:)

matulik

samozrejme ze sa chlapi pozeraju do vistrihu,chlapi su zatazeni na prsia,su nimi fascinovani,i ked stale neviem preco a bola by som rada keby mi to niekto uz konecne vysvetlil

to je jedno

caf, no ja myslim ze o nic nejde, akurat ked ti tam ziza stale tak mu uz asi trocha kape na karbid a potreboval by to ...