Ako sa mam zmierit s tym ze uz patri inej????

Príspevok v téme: Ako sa mam zmierit s tym ze uz patri inej????
zufala209

Takze mam za sebou prve sklamanie v laske... mam 18, a problem robila dialka. Trvalo to takmer rok a pol , to bolo take chodenie aj nechodie kedze sme strasne malo boli spolu ale trvalo to rok a pol!!! On vie o mne vsetko vieme si pisat a rozpravat sa HODINY!! No vyskytlo sa dievca co byva kusok od neho ... JE KONIEC:. a a sa s tym NEDOKAZEM!! zmierit.. ze takto to bude. Ze vsetky toe krasne sms, tie doverne rozhory.. ze vsetko to uz patrii INEJ .... bolo to sucastou mojich dni , moje svetlo ... a zrazu je to inak ....... mam chut stale plakat .. a uz nikdy si nenajdem nikoho s kym si budem rozumiet viac...... Budeme sa stretavat dalej aj sme stale vyborni kamosi ..... ale viem ze neico sa zmeni .. a ja sa s tym nedokazem zmierit,.. neviem to pochopit.. a neviem co mam robit.. :(((( Boze tak mi to vsetko chyba........ Preklita dialka vsetko znicila.. !!!!!

nestastna209

Myslela som si ze uz som ty presla.. a je to ok . Ale nie je .:( Stale stale ma prenasleduju spomienky.. ako to prekonat??
KEd chcem aby bol stastny... TAk ako??
Ked si citam jeho rp co sme si pisalii pre pol rokom tak mam az zimomriavky lebo doslova citm to co bolo vtedy tie chvile.... ja viem ze by som to citat nmala .Ale citam.. Preco ked sa vam niekto zamota konecne zamota do zivota tak z neho odide?? A preco musi byvat tak DALEKO??? Preco???? Niekto dialku prekona ale my sme to nedokazali ... Dnes by som to asi vsetko riesila inak .. a nie ako vtedy...
Nezabudnem .. Len by ma zaujimalo .. co citi on??? MYsli aj on niekedy na mna?? Alebo uz definitivne zabudol??

nestastna209

nemozem sa nanho hnevat ... neviem to :( ak je stastny... som rada aj ja.. zasluzi si to .. a toto som mu aj napisala.
Nema zmysel hnevat sa , hadat sa... jednoducho sa to stalo..

nestastna209

Takze ludia.... dneska som si uvedomila jednu vec..
hoci stale nanho obcas myslim uz tam nie su slzy.. a viete preco?? Lebo chcem aby bol stastny... len ja sama viem co v skutocnosti medzi nami bolo a ake to bolo... a preco sa to stalo . Ja chcem aby bol STASTNY!!! Uvedomila som si par veci , aj chyby kt som spravila... Ale ved mam 18.. naoozaj ten ppravy este len pride..
A ked vidim pekneho chalana ( aj dnes sa mi to staloˇ) :)) tak si poviem .... ze na takehoto si ja pockam :))) VEd chlapov je na svete milon.. a este viac:)

zufala209

Ovecka ja nedufam ze este meddzi nami nieco bude to niee... ale ako som tu uz x krat napisala povazujem ho za svojho najlepsieho priatela. Lebo vie o mne VSETKO!!! fakt my sme vzdy preberali milion veci , pozna milion mojich nazorov rovnako ako ja jeho . Ale chapem aj to ze pokial sa vyskytla baba kt byva blizko .. a mozno ma podobnu povahu ako ja , nemal co riesi t... Ale clovek moze byt na vela veci pripraveny, no ked to naozaj pride.. vacsinou to dost boli .A zvlas ak ide o taketo veci ...

0vecka

ja som prezil nieco dost podobne

ono to prejde aj ked sisi teraz asi ista ze nie a urcite stretnes niekoho druheho uz nebude taky isty lebo kazdy je iny ale je slusna sanca ze si povies ze je este lepsi :) teraz je len na tebe ci budes xciet zabudnut rychlo alebo pomaly fakt to zalezi len od teba ci sa xces dalej trapit mozno polroka mozno 2-3 mozno 10 alebo nie a za par mesiacov byt OK ono kludne o tom hovor dostan to zo seba ale daj si na to tak 2-3 tyzdne a potom sa snaz o tom nehovorit nemysliet na to mozno viac a skus na to zabudnut a nestretavaj sa s nim kym nanho myslis aj ked sa uz nebudes trapit ale ono sa to bude len zbytocne vracat aj ked je mozne ze potom to uz nebudes xciet hlavne nanho nemysli :) vecsina ludi tym presla :) (hovori sa ze toto je jedna z najvecsich bolesti v zivote) a hlavne nedufaj ze to date dokopy to by ta len zbytocne drzalo :)

ja som cital jeden super clanok o jednom typkovi ktory bol zamilovany 10 rokov do jednej holky s ktorou chodil dva roky koniec clanku bol o tom ze ma 29 a jeden vztah za sebou ktory nevysiel no nieje to zrovna lakava predstava :)

dufam ze ti to aspon trosku pomohlo a ono ide o uplne normalny proces nic metafyzickeho sa v tebe nedeje takze sa nemas coho bat drzim palce :)

zufala209

ono mozno by to bolo dobre sa nestretavat ale ja to tak nechcem a viem ze ani on nie proste obcas sa stretnut chceme,,, porozpravat a tak . ved uvidim ako to pojde keby mi to naozaj nerobilo dobre tak s tym prestanem ale zatial si to nemyslim .. A to porovnavanie.. mozno si to ja tak myslim kedze prva laska byva taka dost intenzivna cize clovek mozno aj tak ocaakava ze aj tie ostatne budu take.. :) Ale dala si mi vazne nadej ze pride niekto iny a lepsi.. a mna teraz len utesuje ten moment ked to pride.. ked sa znova zamilujem . Lebo u mna to trva strasne dlhoo kym som si 100% ista ze ten clovek mi vyhovuje. ved aj teraz to tak bolo .. Napr po prvej schodzke by som mu este nevedela odpovedat ci chcem vztah ... mozno ani po druhej . proste spoznavanie cloveka u mna trva dost dlho .. co uz so mnou :)Snad to je aj na nieco dobree....)