Ako sa mam zmierit s tym ze uz patri inej????

Príspevok v téme: Ako sa mam zmierit s tym ze uz patri inej????
zufala209

Takze mam za sebou prve sklamanie v laske... mam 18, a problem robila dialka. Trvalo to takmer rok a pol , to bolo take chodenie aj nechodie kedze sme strasne malo boli spolu ale trvalo to rok a pol!!! On vie o mne vsetko vieme si pisat a rozpravat sa HODINY!! No vyskytlo sa dievca co byva kusok od neho ... JE KONIEC:. a a sa s tym NEDOKAZEM!! zmierit.. ze takto to bude. Ze vsetky toe krasne sms, tie doverne rozhory.. ze vsetko to uz patrii INEJ .... bolo to sucastou mojich dni , moje svetlo ... a zrazu je to inak ....... mam chut stale plakat .. a uz nikdy si nenajdem nikoho s kym si budem rozumiet viac...... Budeme sa stretavat dalej aj sme stale vyborni kamosi ..... ale viem ze neico sa zmeni .. a ja sa s tym nedokazem zmierit,.. neviem to pochopit.. a neviem co mam robit.. :(((( Boze tak mi to vsetko chyba........ Preklita dialka vsetko znicila.. !!!!!

alzbee

Osobne si myslim, ze ked je clovek s byvalym v akomkolvek kontakte, tak zabuda ovela tazsie...pretoze stale v nom hori iskierka nadeje, ze co ak to predsalen z toho "kamaratstva" opat prerastie do lasky...s byvalym sa (vo vacsine pripadov) neda byt kamarat-hlavne po dlhsom vztahu...niektori sa z toho dostanu rychlejsie, ini pomalsie, ale treba spravit za tym hrubu ciaru a ist dalej. A myslim si, ze clovek zabudne na byvaleho jedine vtedy, ked si aj on sam s niekym zacne...nemyslim tak, ze hned sa do vztahu hrnut, ale neodmietat, ked ma niekto novy o teba zaujem, ked ta niekam pozve...vravim to z vlastnej skusenosti. Priatel sa so mnou zo dna na den rozisiel po roku a pol. Bola som psychicky v totalnej prdeli, pretoze tri mesiace sa mi absolutne ani len neozval...a teraz si uvedomujem, ze keby sa mi neozvyal aj nadalej, tak by som zrejme nanho zabudla ovela rychlejsie. Lenze nasa situacia sa zvrtla v tom smere, ze raz sme sa pripiti stretli a skoncili sme spolu v posteli..a tak sa to tahalo rok! Ja som medzitym odmietala akychkolvek napadnikov...az raz som si povedala, ze takto to dalej ist nemoze, ze nemozem stale len cakat, ci sa ten byvaly rozhybe k niecomu viac, nez sexu a zacala som sa stretavat s inym chalanom. A normalne mi ten novy chalan byvaleho zacinal vytlacat z hlavy:)) avsak byvaly sa velmi rychlo spamatal a konecne sa rozhybal, aby mi povedal,ze sa chce ku mne vratit :-P no jo, clovek by si bol povedal, ze aky pekny happy end. No teraz je nas vztah opat v troskach a ja si uvedomujem, ze radsej sme sa ani nemali k sebe vracat, ze mali sme na seba uplne vymazat kontakt...alebo-poviem uprimne-celkom mi vyhovoval aj ten volny vztah s nim, ze sme spolu len spavali...lebo teraz viem, ze zase ma caka ten smutok a prazdnota na dusi, ze zase budem cakat, ze sa mi ozve...atd, atd...je to proste zacarovany kruh:( a sice aj tebe radim, ze nestretavajte sa, vymazte na seba kontakty, sprav za tym ciaru, sama take nedokazem...ale posnazim sa neozyvat sa mu a vsimat si aj na inych:)) Drzim ti palce a vela sil prajem.

Summer_

Zufala ak to tak citis, kludne sa stretavajte, ved sama uvidis ake to bude.. Ak ti vase rozhovori budu prijemne aj cez to, ze uz budu len kamaratske, je to fajn :)

Ja som nikdy neporovnavala, pretoze ked som sa zalubila a spoznala mojho terajsieho priatela, uz som na toho ex uplne zabudla. Vobec ma uz nezaujimal, bolo mi jedno s kym chodi a ako sa ma.. a on bol tiez daleko, ani nebyva na sk, takze zisiel z oci zisielz mysle.. aj ked to trvalo dost dlho.. bola som si ista na 100percent ze bol ten naj a nikdy to inak nebude, traz viem, ze nebol naj a ze nikdy nevrav nikdy :)

zufala209

Summer.. budeme sa stretavat aspon obcas cca raz za mesiac.. Tak sme sa dohodli jednoducho stale sme kamosi a on pre mna bude vzdy ten najlepsi , mozno je to chore ale ja to tak citim . potrebujem ho pocut, vidiet , porozpravat ako sa ma.. Preeberat rozne temy jednoducho tak ako inokedy aj ked uz len ako kamaratka.. Aj on to tak chce. Ale naposledy sme sa videli v strede aprila, cize od vtedy uz preslo nenormalne vela casu .. Pokec, skype to je vsetko fajn ale nazivo je nazivo .
Boli chvile ked som citila ze najlepsie by bolo keby sme len kamarati , hlavne kvoli tej dialke, jednoducho vo chvilach ked som ho potrebovala pri mne nebol.. Vtedy som mu to aj povedala . A asi vtedy sa to aj zacalo akosi rucat cele neviem , potom toznova islo k lepsiemu , ale ja som mu nechcela slubovat hory doly bbolo to pre mna velmi tazke.... Ked mi chybal ale nemohlo sme byt spolu ... V podstate asi vtedy vycitil ze asi by sa mal obzerat po niekom inom .
Ja ho chapem , nikto nechce byt sam .... No tie spomienky ma neustale neustale zozieraju... Je tam aj ziarlivost , ked viem ze v hlave ma uz inu , ale chcem aby bol stastny.. Je to take zvlaastne..................
A este by som sa chcela spytat ... Nestavalo sa ti t ze ked si sa s niekym zoznamila mala si tendenciu ho POROVNAVAT s ex????? Tohoto sa bojim... :(((

Summer_

Zufala najlepsie bude, ked sa z toho vyrozpravas, ci uz tu alebo nejakej dobrej kamaratke alebo mame.. tie miesta ci pesnicky ti ho budu este dlho pripominat, ale je dobre ze si s tym zmierena. O to lahsie a skor to prejde.. Bolo vam spolu krasne a na tie chvyle nikdy nezabudnes, budes to mat ako krasnu spomienku:) vyckaj cas, pride taky, kedy ti uz ani piesen ani miesto nubudu sposobovat smutok, len pekne spomienky a radost.. prezila som to, spamatavala som sa rok, ale zvladla som to.. dnes mam 2roky priatela a aj ked som si predtym myslela ze ten ex bol najlepsi na svete, nasla som 100x lepsieho s ktorym mi je 100x krajsie.. a hlavne, ja som sa tym ex uz nestretavala, bolelo by to este viac.. ty pises ze sa stretavat budete, tak ti drzim plce aby ti to este viac neublizilo, ked ho uvidis.. a ver ze aj tebe pride ten lepsi:)

zufala209

njnj ja strasne strasne hlboko v srdci citim ze je to takto dobre... pretoze tym ze ja mam len 18 a on o 8 viac , by to pravdepodobne aj tak nebola laska na cely zivot,, ktovie.. Ale je asi fajn ze sa to stalo teraz .
No ten pocit co v sebe prezivam,..... niekedy si myslim ze uz som fajn, ale ked vidim v meste nejake miesto kde sme sa stretavali , ked pocujem jednu pesnicku kt mi ho nenormalne pripomina.. boli to take pekne carovne casy a chvilky.. ach jaj ...

njnj

zufala209 jedine riesenie je prekkonat tu bolest a ist dalej.. musis to prijat ako fakt a zit dalej, zase ti niekto vojde do cesty a zamilujes sa :) ver mi

zufala209

Tak zas mije blbo... :(( Som doma.. a zas vela rozmyslam :( a o tom co bolo..
mne uz asi sibe... nechuti mi jest , nic. Preco mi tak velmi velmi chyba??? :((( Aj terazv tejto chvili je s nou.. ja som uz asi chora... Alebo strasne citliva, alebo nenormalna ja neviem.. :(( Preco niekto to zvlada v pohode relativne a niekto takto?? Potrebujem citit ze som milovana.... :(((

zufala209

Z videnia ju pozna asi tristvrte roka. Byva, tam niekdo blizko .. Len skoda ze mi to nepovedal skor , myslim ze v case ked mne pisal take vselijake sms .. uz mal v hlave aj ju . NAsledujuce roky vsak bude studovat v meste kde aj ja, cize som si myslela ze vela veci sa medzi nami zmeni a budeme castoo spolu .. Asi som mala o nho viac bojovat . mozno uz teraz mal pocit ze o nho az tak nestojim ale ja som myslela nanho kazdu minutu ..
Ale zvlastne je ze ajnapriek tomu vsetkemu sa naho nehnevam... Nie.. Iba mi to je luto .. tych peknych chvil ..o mesiac sa stretneme , a chceme sa porozpravat ,,, osobne. Bude to tak lepsie.. a nadalej sme velmi dobrí kamarati co sa budu stretavat . .. A to som ja osobne rada. Lebo v mojom srdiecku bude navzdy...