Bolesti brucha a Intenzivne hnacky

Príspevok v téme: Bolesti brucha a Intenzivne hnacky
MichalFr

Dobry den,
Obraciam sa na vas s prosbou o pomoc.Pred dvomi rokmi som vycestoval za pracou do Irska.Asi po pol roku som zacal mat problem s crevami. Rano,hned po prebudeni, ked som sa trosku pohybal, som dostal krce do brucha a musel som ist na velku potrebu.Kym som zo seba vsetko nedostal, mal som velke bolesti, niekedy az triasku a zimnicu.Po chvilke bolesti ustupili a uz som bol cely den v poriadku.Trvalo to asi mesiac a neskor to samo od seba preslo.Asi po pol roku sa to znova objavilo a zacalo ma castejsie prehanat a nutit na stolicu.Opat za sprievodu velkych bolesti.Vtedy som bol prvy krat u lekara. Spravil mi vysetrenia krvy,vysetril mi stolicu a spravil kolonoskopiu.Vsetky vysledky boli negativne.Predpisal mi len lieky na zlepsenie crevnej flory.Moj stav sa vtedy zlepsil ale som musel drzat prisnu dietu-jedol som len ryzu a zacal som mat problemy so zapchou.Nedavno sa moj stav opat horsil.Zrazu ma zacalo velmi prehanat za sprievodu tazkych krcov.Po dvoch dnoch som nemohol nic jest-skoro ani pit, lebo hned vsetko zo mna islo von.Nestravena potrava a vodnata stolica.Museli mi dat dve infuzie v nemocnici.Opat mi spravili kolonoskopiu a znova bol vysledok negativny.Vtedy som navstivil aj homeopatika. Ten mi povedal,ze mam chori pankreas, ale moj lekar to moc nebral vazne,lebo vysledky krvy na to nepoukazovali.Momentalne som stale na diete a stale sa objavuju rovnake bolesti.Ked sa pohybem,hned ma nuti na potrebu a mam krce. Stolica je vodnata a nestravena, mam velke bolesti a krce a velmi ma to unavuje. Pred vcerom som bol na sone, brali mi krv a znova vzorku stolice. Vsetky vysledky boli opat negativne.Sono bolo zamerane na pozorovanie pankreasu. Podla doktora bol z morfologickeho hladiska v poriadku.Moj lekar uz nevie ako postupovat.Prosim skuste mi poradit ako sa mam liecit a ako postupovat. Dakujem vam velmi pekne.

RNG

Kazda krajina ma svoju miestnu bakterialnu mikrofloru.Ak niektoru z nich tvoj system neznesie je to patalia.
Tiez ina skladba potravin ti ovplyvni tvoju crevnu floru.
Triaska a zimnica je znamka otravy premnozenymi patogennymi bakteriami
V takom pripade pomoze len creva dokladne precistit, viacnasobne brat lyzicu az dve psylia rozmiesat v 3 deci vody a rychlo vypit.
Po hodine nasadit dobru silnu zmes probiotik.
Vyhybaj sa cukru a sladkym napojom, tiez si najdi iny, nez ten typicky vatovy anglicky chlieb(to je okamzite v zaludku zmeni na cukor)
Zozen si kokosovy olej a ber 3xdenne jednu lyzicku, da ti energiu a je ciastocne antimikrobialny.
Jedz jablka, tie utisuju zapal v crevach.

lele

JA MAM PRESNE TAKETO ISTE PROBLEMY NO JA MAM IBA 13...A JE TO HROZNE NEPRIJEMNE NO MNA TO ZATIAL BOLI LEN RANO VSETKO CO SI NAPISAL AJ TA HNACKA VSETKO A POTOM BOLO UZ DOBRE...A SOM SCELA ZE POMOHLI TI DOKTORI APSON TROSKU MAM IST ZA DOKTORMI?

veriii

michalfr-hmm. mozno ze si prekonal nejaky mokrob.zapal. nepreliecil si si ho a nasledky zostali ...je dobre ze ti spravili kolonoskopiu, to mozes byt trochu kludnejsi.mozno ze vstupna brana do travenia nie je o.k. zaludok-mas dostatok zalud.stiav-zalud.kyseliny, neprekonal si alebo nemas Helikobakter pylori,alebo vredy..a celiakia?inac ja zijem v Anglicku a tiez mam uplne pokafrane travenie,stale ma nafukuje, skrka v bruchu..mne sa zda ze je to z toho zvlastneho chleba:-(drzim palce na skore vyzdravenie

samko

V prvom rade zmeň lekára, ktorý ťa zjavne potrebuje len aby dostal za teba od poisťovne peniaze a potom choď na vyšetrenia tak, ako ťa pošle nový lekár!!!

janík

ak hnačka ešte je ,tak ohrej za hrsť soli,daj ju do handričky(vreckovky) a dobre nahrej pupok a asi 3 cm pod pupkom-viac krá,hnačka by mala prejť(akupunktúra)

MichalFr

No s tou Kolonoskopio asi horsie to znie ako je to samotne. Nic neni take zle ak to moze pomoct. Inak pre "ZDS" pred chvilockou som vam poslal mail a skusil som to trosku este podrobnejsie napisat. Dakujem kazdemu za radu

jaja

je ta kolonoskopia velmi neprijemne vysetrenie???ako prebieha???mne ho mali robit ale som odmietla, lebo som sa bala, a teraz uvazujem ci som spravila dobre...

123456

a nemoze to byt psychickeho razu? niekedy sa stresy prejavuju aj takto psychosomaticky.... psychicky symptom sa prejavi somaticky... niekoho boli hlava, ineho brucho, dalsi ma hnacky... skus o tom porozmyslat aj z tejto stranky... alebo si precitaj knihu Miluj svoj zivot od Louise L. Hay (ovej)... mozno ti pomoze... drzim palecky :)