Bolesti brucha a Intenzivne hnacky

Príspevok v téme: Bolesti brucha a Intenzivne hnacky
MichalFr

Dobry den,
Obraciam sa na vas s prosbou o pomoc.Pred dvomi rokmi som vycestoval za pracou do Irska.Asi po pol roku som zacal mat problem s crevami. Rano,hned po prebudeni, ked som sa trosku pohybal, som dostal krce do brucha a musel som ist na velku potrebu.Kym som zo seba vsetko nedostal, mal som velke bolesti, niekedy az triasku a zimnicu.Po chvilke bolesti ustupili a uz som bol cely den v poriadku.Trvalo to asi mesiac a neskor to samo od seba preslo.Asi po pol roku sa to znova objavilo a zacalo ma castejsie prehanat a nutit na stolicu.Opat za sprievodu velkych bolesti.Vtedy som bol prvy krat u lekara. Spravil mi vysetrenia krvy,vysetril mi stolicu a spravil kolonoskopiu.Vsetky vysledky boli negativne.Predpisal mi len lieky na zlepsenie crevnej flory.Moj stav sa vtedy zlepsil ale som musel drzat prisnu dietu-jedol som len ryzu a zacal som mat problemy so zapchou.Nedavno sa moj stav opat horsil.Zrazu ma zacalo velmi prehanat za sprievodu tazkych krcov.Po dvoch dnoch som nemohol nic jest-skoro ani pit, lebo hned vsetko zo mna islo von.Nestravena potrava a vodnata stolica.Museli mi dat dve infuzie v nemocnici.Opat mi spravili kolonoskopiu a znova bol vysledok negativny.Vtedy som navstivil aj homeopatika. Ten mi povedal,ze mam chori pankreas, ale moj lekar to moc nebral vazne,lebo vysledky krvy na to nepoukazovali.Momentalne som stale na diete a stale sa objavuju rovnake bolesti.Ked sa pohybem,hned ma nuti na potrebu a mam krce. Stolica je vodnata a nestravena, mam velke bolesti a krce a velmi ma to unavuje. Pred vcerom som bol na sone, brali mi krv a znova vzorku stolice. Vsetky vysledky boli opat negativne.Sono bolo zamerane na pozorovanie pankreasu. Podla doktora bol z morfologickeho hladiska v poriadku.Moj lekar uz nevie ako postupovat.Prosim skuste mi poradit ako sa mam liecit a ako postupovat. Dakujem vam velmi pekne.

Gima

Ja mam z lekárne Psylium - vláknina na prečistenie trávenia. Dalej z potravin mam mliečny nápoj AcTIVE PROTEIN s prichutou čokolády, dobrý na trávenie a ukludnenie. Inokedy pomáha acidofilné mlieko.
Proti hnačkám asi pomáha čierne uhlie z lekárne, to su tabletky.

CHios

Baktérií v žalúdku sa môžte zbaviť aj doma, vôbec nie sú nutné antibiotiká, ani žiadne lieky potláčajúce tvorbu žalúdočných štiav (čo je mimochodom viac na škodu než na osoh). Stačí sa na internete popozerať po nejakých prírodných antibakteriálnych prípravkoch napr. koloidné striebro, chioská masticha, aloe vera.

Kycera

Viky, Tvoja mama má problémy so žalúdkom, s trávením! Pošli ju OKAMŽITE k lekárovi, môže sa jednať o akútnu gastritídu!!!

Viki14

Prosím vás potrebovala by som pomôcť. ...moja mama (40r)...má už cca týždeň veľké bolesti nad bruchom...grgá sa jej a po každé cíti ako by pred tým zvracala...no napríklad dnes ani nezvrcla ...má nechuť do jedla 2 dní už nejedla...nejde to vobec do nej...prosím vás poraďte jej...môže to byť vazne? Prosím

Viki14

Prosím vás potrebovala by som pomôcť. ...moja mama (40r)...má už cca týždeň veľké bolesti nad bruchom...grgá sa jej a po každé cíti ako by pred tým zvracala...no napríklad dnes ani nezvrcla ...má nechuť do jedla 2 dní už nejedla...nejde to vobec do nej...prosím vás poraďte jej...môže to byť vazne? Prosím

chladnyvanok

Monika ja som mala podobne problemy a nakoniec sa z toho vykluli hlisty a este aj vselico ine, co ani neviem co to bolo, lebo som to nikdy predtym nepocula. Bolo to sice uz davnejsie ale pomohli mi v jednom alternativnom diagnostickom centre. Skus sa pozriet na www.skenar.sk, tusim to bolo takto. Pani mi dala take vodicky a hned na prvej kontrole bolo vidiet uspech.
Teraz som OK. Maj sa pekne, Jasmin

Ivka 1

Moonička ale piť musíš, lebo budeš dehydratovaná.Tak aspoň silný čierny čaj. K tej Smekte si pridaj Hylac 15 kvapiek. Ak však intenzívne hnačky trvajú už týždeň , bude potrebné urobiť kultiváciu na baktérie. Ak je to bakteriálna infekcia, to doma nezvládneš. Neužívala si teraz nejaké antibiotiká ?