Akej veľkosti nosíte topánky?

delphia

mirkaaaa :)) :D
no ja namiesto lodiciek si pytam v obuvi od predavacky rovno lode :D
...mam totizto nozicky c.42 :))

emca

bohuzial 38, takze mi vzdy vsetky topanky predaju skor nez sa k nim dostanem....vidim to tym padom ako nevyhodu, radsej by som mala 40..

S1M

Mam 172 a 37-38, je to rozne od obuvi. Ale co je hrozne, je ked ma nizka baba velku nohu a obuje si este spicaky na nizkom podpatku. Podla mna je tak 40 a vyssie velka noha ked ma baba pod 165cm. Nevyzera to dobre.

Lucinka33

no keby sa to dalo vybrat, kto ma aku nohu.. moja kamoska ma len c. 39 a to meria 180 cm :) nechapem... ale nevyzera to blbo. mne, naopak, nik nechce verit, ked poviem, ze mam az 41, vraj vyzeraju ovela mensie :) dobre pre mna :)

jednoočko

so.beautiful - nie nevyzera, vyzera to dobre... :) ja mam 168 a nohu 36-38, podla strihu topanok, a nevyzera to blbo, mne sa praveze nepacie "velke nohy" ale tak je to vec vkusu pravdaze :)...a pekne vyzeraju vyssie podpadky na mensej nohe, aspon men sa to paci :)

a tenisky- nike su pre mna tiez pohodlnejsie ako adidasy, a aj vyzorov krajsie, i ked adidasy sa mi strasne pacia jedny take lakovane polobotasky, takze na ne setrim :)

15_zuzka

noo ja mám výšku 171cm....aa veľkosti..37-38...:D.....niekedy som nosila 39 ... 38 mi už boli malé ale sa mi scvrkla noha.....:D...