Akej veľkosti nosíte topánky?

sydney

40-41,zalezi od vyrobcu. a mam 177 cm.a vobec mi to nevadi,na fotke aj v zrkadle to vyzera uplne normalne (boli casy,ked som mala depky z velkej nohy a hanbila som sa nosit slapky).no je problem najst topanky takej velkosti,nemozem si kolkokrat kupit take,ake chcem.na druhej strane,keby som mala nohu 37,tak to vyzera,ze mam kopytka:D

Miss_Vicky

mam 158 cm...a musim nosit asi tak velkost topanky 38 ked su to slapky tak 39. a mam 13 rokov mam pocit, ze moja noha je vacsia ako ja..=D

lilie

ja mam 162 cm a velkost 34:( je to strasne, neviem si ziadne topky kupit...a rada nosim vysoke opatky... samozrejme 36, mensie nevyrabaju...detske opatkove topanky totiz nie su:D...a tak v kazdej topanke 4 vlozky...vyplnim priestor a ide sa...no samozrejme, ked nedavam pozor, topanka mi z nohy spadne:D...tolko hanby som si uz uzila... potom ma okoloiduci nahanaju s mojou topankou v ruke:D

a ked sme uz pritom, nepoznate znacku,ktora vyraba velkost ZENSKYCH nie detskych:D topanok 35?

kaciatko7

mam 160cm a nosim 37, niekedy aj 38, zalezi, aky vyrobca....zevraj dobreho vela nebyva, dufam, ze to plati aj v mojom pripade :))

ellie

takze ja si napriklad tenisky kupujem 38,5, zato vsak zabky a pod. si zvyknem 37-38, sandalky som si minule kupila 37 a zimne cizmy mam 39 - takze u mna je to individualne, zalezi od typu obuvi :)