Má 30 a žije s rodičmi

Príspevok v téme: Má 30 a žije s rodičmi
melany

Priateľ má 30 rokov, zachviľu 31 a stále žije s rodičmi. Zdá sa mi to divné a vadí mi to. Mám pocit, že jemu to tak vyhovuje a nechystá sa osamostatniť. Keď prídeme ku nim domov, tak sme spolu v detskej izbe. Detskej! Znie to smiešne. Už som sa s ním o tom aj rozprávala, ale tvrdí, že nemá peniaze na to aby platil byt a všetko ostatné. A to nie je pravda. Zarába slušne, 850e mesačne má a v novembri mu majú zvyšovať plat. Veď koľko ľudí zarába oveľa menej a dokážu vyžiť. Neviem čo mám robiť. Ľúbim ho ale neskutočne mi to vadí, veľakrát rozmýšľam či ten vzťah vôbec niekde speje, keď z jeho strany je to vždy rovnaké. Sme spolu 2 roky.

129

heaven - hej mam. taky chlap potrebuje holku, ktora ho bude podporovat v tom, co robi, o co sa snazi.nakolko su typy zien,ktore by boli najradsej, keby ich chlapi len sedeli pri nich doma na zadku a tym padom v podstate nevytvarali ziadne hodnoty.

darika

Ja so si davala poradit a vela krat.Ale toto su moc chulostive zalezitosti,ked neviem,ci mi ma vadit,ze priatel byva s rodicmi alebo nie.A co o par rokov?Zakazdym bude treba pytat sa.Ved samozrejme,nato sme tu,aby sme sa pytali o radu,ale mne pride velmi detinske sa pytat o radu ntohto typu.Len som jej chcela naznacit,ze su veci,ktore si clovek uvedomuje sam.

Tyriss

nuz darika dost blby prispevok. Co ma chcenie byvat samostatne s tym ci clovek nieco dokazal alebo nie?? co je meritko? praca so zarobkom 50tisic a viac? 3 sluzobne auta?!Ona chcela len pocut nazory a postrehy inych ludi,vies hovori sa tomu RADY. Neverim ze ty si si nikdy od nikoho nedavala poradit. Precita to, popremysla a rozhodne sa ako uzna za vhodne. Ale ver tomu ze ked ma clovek v sebe potrebu byt samostatny, nezavisly na nikom iba na sebe je to super!! Ide z toho energia a chut menit stereotypy..no a ked ten druhy tu energiu v sebe nema tak mu ju nenainfikujes..co uz

darika

Melany,namiesto toho,aby si chlapa chytila a opytala sa ho,co mu vyhovuje na tom,ze byva stale s rodicmi,tak ty to tu komentujes s inymi co na to povedia.Ked ti vsetci napisu,ze je to normalne,tak s nim ostanes?Alebo ked ti napisu,ze to normalne nie je,tak sa s nim rozides?Ty si este moc mlada na to,v zivote si nic nedokazala,aby si sudila cloveka,ktory robi so svojimi peniazmi co chce.Nie si ani jeho manzelka,ani matka,ani jeho fararka.A este rada.Ked budes v buducnosti hladat lasku,opytaj sa,ci ma byt,kolko nasetrene,ake auto a ci chodi pravidelne na dovolenky.Ked budes toto vsetko vediet na zaciatku,nebudes to potrebovat rozoberat tu.Je mi fakt luto,ako rozmyslaju dnesne mlade baby.Niekedy by som chcela byt radsej chlapom.

129

adamkrt ty co mas stale s tymi zlatokopkami?? co ta nejaka zenska hrozne vyuzila a odkopla, ked tu vsetky hadzes do jedneho vreca? sa uvedom
melany- najdi si ineho.toto nema vyznam.ako sa hovori, vrana k vrane sada. emancipovana zena potrebuje emancipovaneho muza, ktory sa dokaze o seba postarat a nie na stare kolena byt na obtiaz rodicov

AdamKrt

Vsak aj zlatokopky musia niekde byvat.... :) A iste sa najdu muzi, co rozmyslaju, ako si zeny kupia. Ti, co rozmyslaju viac rozkrokom, alebo to beru na lahku vahu.

inuška

Ahojte, letmo som to preletela, ale dúfam, že si mu dala zabrať, nech sa chlapec stará o bývanie, ja by som ho už dávno kopla do zadku, nájde sa ešte dosť zodpovedných chlapov a nie" maminkine cecky"