Opitý muži

bibba

ale ved aj niektore zeny su agresivne. alkohol len vsetko znasobi. agresivni su ludia ked si vypiju ti, v ktorych agresivita drieme. ini su mozno viac sebalutostivi a ublizili by viac sebe nez inym. kazdy ma nejake zle crty povahy a alkohol to vzdy len zvyrazni... ci nie?

jutsa

pit alkohol by mali len ludia,ktori ho dokazu udrzat pod kontrolou,co sa bohuzial netyka mojho muza,ktory vela krat pije az do nemoty.vtedy sa z neho stava cudzinec,ktoreho nevzpoznavam

heaven

Moj nazor je taky, ze alkohol odburava sebareflexiu. Ak si clovek da do nalady - u mna stacia dve pivka, aspon usetrim, tak potom je mozne ze povie veci ktore by inokedy nepovedal a niektori urobia to co by inokedy neurobili. Potlaci vychovu resp. co sa patri a robi to co je v nom. Niekto je agresivny, niekto pise pikantne/zamilovane sms, niekto spi s hocikym, niekto len spi:-) Kazdopadne, alkohol v malych davkach neskodi v akomkolvek mnozstve...

AdamKrt

Este je aj otazka, kto na aky alkohol. Niekto znesie pivo, ale vino nie. Niekto zase znesie vino, ale tvrde nie. Niekto zase tvrde, ale z vina je mu zle.

Najhorsie kombinacie su z alkoholu a kombinacie sladkeho pitiva na riedenie, lebo to sa clovek dotne, ale tak isto aj cukor znasobuje este ucinok.

Alebo opacne - tuk, zase reaguje tak, ze clovek toho vela znesie. Preto niekde sa jedlo k tvrdemu napr. slanina...

jajka001_

inak adam krt ma pravdu. v tom ze na roznych ludi alkohol posobi rozne. prave preto ti, co maju ,, alergiu ,, na alkohol by si to mali uvedomit a nechlastat. ale bohuzial alkohol je droga a cim slabsi charakter tym skor zavisly

AdamKrt

linda_presna: tych stamperlikov som do seba dal 9 a uz ma zacinalo stvat, ze osoba, ktora pila so mnou a ma na to nahovorila, ten clovek bol uz pripity a plietol sa mu jazyk. A u mna nic, skor taka depresia z toho, ze to neucinkuje. Tak som toho nechal, ziadne priznaky, okrem tepla som nepocitoval. Proste to na mna nema taky ucinok.

A mimochodom, tych 10 porcii bolo za 90, nie za 100 korun... ;-)

linda_presna

zrela: prispevok za sto bodov!!! :))

uz vsetci vieme ze adam je uzasny dokaze za sto korun slovenskych nakrmit desat ludi do prasknutia :DDDD a podobne..

sori ale neverim ze ak vypijem 4 stamprliky tvrdeho ze nic necitis, ak si abstinent.. asi ti nalievali naozaj vodu...

AdamKrt

zrela /?/:

Doma mam cca 5L tvrdeho alkoholu v roznych bylinkovych liecivych tinkturach. Dalsich 5L je rozneho ineho alkholu, co clovek podostaval a mam to pre navstevy, ked nieco ponuknem. Ked sa na Vianoce otvorilo sampanske, raz som si dal poharik. Este po par mesiacoch je v chladnicke uz pokazene. Flasu vajecneho likeru som mal otvorenu cca 3 roky. Ten som si este dal, ten mi chutil, ale daval som si to obcas, len pre chut. Co dostanem od niekoho alkohol, tak ho darujem. Okrem 40 percentneho cisteho alkoholu. Ten si necham, alebo kupujem pre bylinkove tinktury na liecenie.