Potrebujem sa vykecat :o(

Príspevok v téme: Potrebujem sa vykecat :o(
Zuzu010

Ahojte vsetci...
som strasne rada ze som nasla nejake forum kde sa mozem vyrozpravat so svojim trapenim :o( Som velmi nestastna, zo vztahu, zo zivota, z toho sveta :o(((

Mavate to aj vy niekedy taketo stavy ze cele dni bezdovodne pacete? Ci len ja som taka divna??? :o( Som v znameni raka, ludia v tomto znameni su vraj velmi precitliveni... No to je na mna slabi vyrok... ja som taka citlivka az ma to niekedy rozculuje... lebo tento svet a sucastna doba takychto ludi nici :o( Som uz unavena z mojej vecnej pretvarky aka som happy ako mi je super...
Vravim si teraz sa poriadne vyplacem a potom dam pokoj... Neda sa :o))

A este jeden moj veeeeeeeelky problem... Neviem nadväzovat nove priatelstva... Je to vsetko komplikovane... :o((((

Prepacte ze vas otravujem s mojimi problemami... ved to ani nie su problemi... som trapna.. sorry :o(((((((

jajka001_

zuzu si velmi citliva ale nie je to nic zvlastne, nenechaj sa tym zmiast, neupadni do depiek, to ze prezivas citlivejsie veci znamena len ze mas citlivejsie srdiecko, fajn v tejto dobe ked je in byt bezcitny, len sa snaz trosku skludnovat, ano horcik by mohol pomoct, a urcite su to aj hormony, v tvojom veku, problemy s priatelmi maju skoro vsetci len sa tvaria ze nie, trosku sa casom otukas a aj spravnych priatelov si najdes, drz sa a nepocuvaj smutne pesnicky, pa :))

fialocka

Zuzu podla mna privela premyslas. Co samozrejme nie je zle, ale niekedy dobre padne vypnut hlavu pri cinnosti, ktora ta bavi a odputa tvoje myslienky. S nadvazovanim priatelstiev si nerob tazku hlavu, hlavne bud spontanna. Mozes zacat tym, ze sa nebudes pretvarovat ako si stale happy, nikto nie je stale stastny, ludia v tvojom okoli ta pochopia, vypocuju ak treba. Nechaj svoje emocie trochu sa prejavit, lebo sa nabalia kedna na druhu a expolduju a ty cely den preplaces.

happi:-)

jeej, ty si taky racik ako ja:-)
robim presne to, co ty, snazim sa obcasny smutok na dusi zahanat fyzickou aktivitou, niekedy az takou, ze som total k.o.
V noci som nemohla spavat, stale sa mi hlavou prehanali myslienky, plakala som a asi som sa aj lutovala. Teraz mam celkom fayn obdobie, je to vsak tym, ze stale som v pohybe, nezamestnavam si hlavu prazdnymi myslienkami, ako to my raci robievame.
Co sa tyka nadvazovania priatelstiev, aj u mna je to tazke. Ludia, kt ma nepoznaju, si myslia, ze som arogantna a namyslena, ale to je len moja poza, pred cudzimi ludmi. Skryvam sa, pozorujem a az potom som schopna zapadnut.

teri78

niekto pouziva dennik niekto net.treba napisat co si myslis,ale nespoliehaj sa na vsetky odpovede.ludia su vselijaki.niektori co sem pisu pisu uprimne ale niektori maju z toho srandu.musis si vediet vybrat.ale v kazdom pripade pis pomaha to.

ShaulaThalit

vykecat sa je v pohode vec, pokial je tu niekto, kto ta vypocuje. vidis, ja som toto potrebovala ixkrat a vsetci sa na mna vysrali. kto by pochopil zmyslanie 16-rocneho dievcata, ktory ma doma vztahy za vsetky drobne, ktore matka stale psychicky depta tym, ze jej neda ani dychat. super nie?

[zruseny12]

no a ked sa k tomu pridaju este ostatne okolnosti v zivote...tak to tak potom je,ze clovek na vsetko reaguje velmi citlivo...

Zuzu010

teri78

presne si vystihla co som mala na mysli s tymi priatelstvami... proste spoznas niekoho noveho a pre mna je to naozaj velmi dlha doba kym mu zacnem doverovat... Preto som mala aj ja v tomto oporu v priatelovi, ale sklamal ma aj on a uz mu nikdy nebudem verit.
Prestahovali sme sa do BA a ja tu nepoznam nikoho..

Ale mate pravdu z tym ze fyzicka aktivita pomaha. Zacala som chodit do fitka a aerobic... Cvicim uplne do mrtva uz dva tyzde... Vecer pridem domov a rovno spat...

teri78

v dnesnej dobe trpime nedostatkom vsetkeho nielen horcika,hlavne nedostatkom dobrych a uprimnych priatelov.myslime si ze hura priatel,prvy problem a je po nom.a vsetko s cim ste sa mu zdoverili uz vie dalsich jeho najmenej 5 dobrych priatelov.ale nechcem ta deprimovat.urcite sa najdu aj dobri kamarati ale ja nemam asi to stastie.teda vlastne mam-manzela ktory mi je vsetkym.