MINERVA

ja008

Myslis, ze traviace tazkosti vplyvaju na vstrebanie HAK? Stolicu nemavam pravidelne, zhruba kazdy treti den.. Dufam, ze to nijako neovplyvni ucinok tabletiek

new

Áno, myslím si, že sa to stane každému. Ale ak si na to spomenies do 12 hod., tak je to OK. Ak je to viac ako 12 hod. po obvyklom čase, tak je potrebné sa dalších 7 dní ešte chraniť, napr. kondomom.

new

Pokial ju budes brať pravidelne,zodpovedne v približne rovnaký čas, nebude uzívanie ovplyvnené zvracaním, alebo prehánaním,tak sa môžes na nu spolahnuť na 100%. Môžete sa milovať do konca, bez prerušenia, aj opakovane, kolko budete chciet.

ja008

Mam este jednu otazku, ale odpoved na nu som nenasla v ziadnej brozurke ani na internete.. Ak budem uzivat pravidelne HAK mozme mat s partnerom styk az do jeho konca? myslim, nemusi skoncit skor?

ja008

Pozrela som si tu temu. Na jednu posobi Minerva priaznivo a na druhu zas pravy opak.. takze ju mam vyskusat sama na sebe? A co ak mi "nesadne"?

ja008

new - nie je to preklep, je to Minerva, mam od nej aj brozurku. chcela som sa spytat tych, ktore ju uzivaju ako im to vyhovuje..